صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بارگذاری بیش از 1000محتوای آموزشی دندانپزشکی در سامانه نوید

 معاون آموزشی دانشکده دندانپزشکی از بارگذاری بیش از 1000 محتوای آموزشی درسی دندانپزشکی در سامانه نوید خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از دانشکده دندانپزشکی، دکتر شاهین کسرایی معاون آموزشی دانشکده  بااشاره به روند آموزش مجازی در این دانشکده گفت:  با شیوع کرونا و تعطیلی دانشگاهها از اوایل اسفندماه 1398 با همکاری ریاست، معاونت درمان و گروههای آموزشی برنامه ریزی هدفمندی برای ارایه آموزش های مجازی دانشجویان صورت گرفت.

 

به گفته وی از آغاز به کار سامانه نوید فعالیت های مختلفی نظیر اطلاع رسانی در سایت دانشکده و ارایه محتواهای آموزشی لازم برای استاد و دانشجو در دانشکده انجام شد.  آموزش تولید محتوا و رفع مشکل در بارگذاری فایلها و معرفی نرم افزارهای کاربردی برای اساتید توسط ادمین نوید و مدیر فناوری اطلاعات دانشکده و برگزاری کلاس های آنلاین ویژه دانشجویان، اطلاع رسانی و پاسخگویی به سوالات نمایندگان دانشجویان و اساتید از دیگر اقدامات صورت گرفته بود.

 

دکتر کسرایی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد که تا کنون بیش از 1000محتوای آموزشی درسی در سامانه نوید توسط اساتیدبصورت Power pointو فیلمهای آموزشی و...  بارگذاری شده است.

 

معاون آموزشی دانشکده برگزاری شورای آموزشی مجازی به صورت وبینار و هماهنگی با بخشها و  گروههای آموزشی بمنظور اطلاع از نظرات آنان برای گذراندن واحدهای عملی درصورت بازگشایی دانشگاهها  را از دیگر اقدامات برشمرد.

 

وی با اشاره به برگزاری 10 جلسه دفاع از پایان نامه و 2 دفاع از پروپوزال خاطرنشان کرد که دستورالعمل اجرایی ومراحل دفاع پایان نامه دانشجویی به صورت مجازی تدوین شد و گروههای متقاضی به دفاع از  پایان نامه و پروپوزال خود پرداختند.

 

دکتر کسرایی تنظیم برنامه ریزی درسی واحدهای عملی(جدید ویژه کرونا)  به مدت 2ماه را از برنامه های دیگر آموزش مجازی عنوان کرد.

 

وی در خاتمه سخنان خود یادآور شد که جلسات مجازی با شورای صنفی و اعضای کمیته مشورتی دانشجویان با مسئولان دانشکده در خصوص  برنامه آموزشی دانشجویان پس از بازگشایی دانشگاه برگزار شده است.

 انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 


١٤:٢٧ - يکشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٩    /    عدد : ٩٢١٦٣    /    تعداد نمایش : ٢١١