صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

فعالیت های کمیته فرهنگی بیمارستان مهدیه در ماه رمضان

کمیته فرهنگی مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه برنامه های متنوعی را در ماه مبارک رمضان برگزار کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه، به همت کمیته فرهنگی این بیمارستان برنامه های متنوعی در ماه مبارک رمضان برگزار شده است.

مسابقه پیامکی با عنوان " چرا عبادت؟ و اثرات آن در زندگی دنیوی" ویژه همکاران و دانشجویان مرکز برگزار شد. شرکت کنندگان در این مسابقه، پس از مطالعه جزوه مربوطه به سوالات تستی پاسخ داده و به 5 نفر از کسانی که پاسخ صحیح ارایه کردند به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

ارایه کتب انسان کامل،  اسلام و نیازهای زمان،  آشنایی با قرآن از آثار استاد شهید مطهری با تخفیف 30 درصدی برای همکاران علاقمند، ختم قرآن کریم و نهج البلاغه همراه با ترجمه در لیالی پر فضیلت قدر، توزیع بسته های افطاری ویژه همراهان بیمار و مراجعان مرکز  با کمک خیّرین و واحد تغذیه ، توزیع جزوه تغذیه صحیح در ماه رمضان با کمک واحد تغذیه بیمارستان، توزیع گوشت قربانی بین بیماران شیمی درمانی با همکاری بسیج جامعه پزشکی مرکز، توزیع ویژه نامه های تفسیر آیات قرآن نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه، برگزاری مراسم روز کار و کارگر، روز معلم، روز ماما، روز اسناد و مدارک پزشکی از دیگر اقدامات این واحد در ماه رمضان بود.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 

                                                


١٤:٠٩ - شنبه ٣ خرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٩٢٣٩٧    /    تعداد نمایش : ٢٣٩