صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

وبینارهای پیوسته راديودرماني براي داروسازان برگزار می شود

 مجموعه وبینارهای پیوسته مرکز تحقیقات علوم دارویی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ویژه داروسازان برگزار می شود. 


 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از مرکز تحقیقات علوم دارویی دانشگاه، چهار وبینار آموزشی  با امتیاز بازآموزی توسط مرکز تحقیقات علوم دارویی با همکاری کمیته دانشجویی این مرکز برگزار می شود.

 

وبینارهای «آشنایی با انواع مواد حاجب (Contrast Agents)» ، «دارودرمانی قبل و بعد از انجام اسکن های قلب و استخوان»، «دارودرمانی قبل و بعد از انجام اسکن های کبدی- صفراوی و پت اسکن» و «دارودرمانی قبل و بعد از انجام ید درمانی و رادیوسینوکتومی به ترتیب در روزهای  26، 29، 30 و 31 شهریور ماه 1399 برگزار می شود.

 

از جمله اهداف برگزاری وبینارهای مذکور می توان به آشنایی هر چه بیشتر با انواع مواد حاجب مورد استفاده در روش های مختلف تصویربرداری، مقایسه ویژگی های آنها و بیان کاربردها، آشنایی با عوارض جانبی این دسته از داروها و ارائه روش هایی برای کاهش عوارض ناخواسته مواد حاجب اشاره کرد.

 

 معرفی اسکن های هسته ای متداول، آشنایی با رادیوداروهای مورد استفاده و نحوه انجام آنها، آمادگی های قبل از انجام اسکن ها، تداخلات محتمل دارو-رادیودارویی و همچنین آشنایی با اقدامات لازم بعد از انجام اسکن ها و یددرمانی از دیگر اهداف برگزاری سمینارهای مذکور است.

 

این مجموعه وبینار دارای مجوز از اداره کل آموزش مداوم جامعه پزشکی کشور و دارای 8 امتیاز بازآموزی برای داروسازان است.

 

ثبت نام در این وبینار از طریق سامانه آموزش مداوم کشور www.ircme.irانجام می‌شود و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس www.IPharmS.sbmu.ac.irمراجعه کنند.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 


١٤:٢٥ - دوشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٩    /    عدد : ٩٦٤٠٥    /    تعداد نمایش : ٢٢٦