صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

كتاب مرجع "مراقبت های بعد از عمل در بيماران جراحی قلب" به چاپ دوم رسید

كتاب مرجع مراقبت های بعد از عمل در بيماران جراحی قلب تالیف هیاتی از نویسندگان تراز اول جهان توسط انتشارات بين المللی اسپرينگر به چاپ دوم رسید.

این کتاب به سرپرستی دکتر علی دباغ استاد گروه بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با مشارکت بیش از 20 تن از نویسندگان طراز اول جهان در رشته های بیهوشی و قلب به زبان انگلیسی انتشار یافته است.

دکتر دباغ سرپرست تیم نویسندگان کتاب مذکور با اشاره به چاپ اول آن در سال 2014 اظهار داشت: کتاب Postoperative Critical Care for Adult Cardiac Surgical Patientsجزو معدود کتابهای مرجع پزشکی به زبان انگلیسی از کشور جمهوری اسلامی ایران است که توسط Springer یکی از معروفترین انتشارات جهان به چاپ رسیده است.

به گفته استاد گروه بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مخاطبان این کتاب متخصصان قلب، پزشکان جراح قلب، فوق تخصص بیهوشی قلب، فوق تخصص آی سی یو، متخصصان قلب، پرستاران آی سی یو و سی سی یو، دانشجویان پزشکی و دانشجویان سایر رشته ها هستند.

گفتنی است این كتاب به زبان انگلیسی ومشتمل بر 22 فصل و بيش از ٧٠٠ صفحه است که مقدمه چاپ اول آن در سال 2014 توسط Lawrence Cohnیکی از بزرگترین جراحان قلب دنیا نوشته شده بود و مقدمه چاپ دوم آن نیز در سال 2018 توسط دو تن از اساتید بنام بیهوشی قلب به نامهای John G. Augoustidesو Jacob Gutscheنگاشته شده است.

علاقمندان می توانند از طریق لينك https://www.springer.com/gp/book/9783319757469  به صفحه كتاب در سایت اسپرینگر دسترسی پیدا کنند.


١٢:٣٤ - يکشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٣١٦١    /    تعداد نمایش : ٩٠٤