صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

کتاب عضو هیات علمی دانشگاه در کنگره انجمن علمی پریودنتولوژی ایران رونمايي شد

کتاب اطلس آموزش بهداشت دهان، دندان و ایمپلنت دکتر عطارباشی عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در نوزدهمین کنگره انجمن علمی پریودنتولوژی ایران رونمایی شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از دانشکده دندانپزشکی، اطلس آموزش بهداشت دهان، دندان و ایمپلنتتوسط دکتر فاضله عطارباشی مقدم عضو هیئت علمی دانشگاه و گروه پریودنتولوژی دانشکده دندانپزشکی تالیف شده است.

دکتر عطارباشی در این کتاب، بهداشت دهان و دندان را یکی از ابتدایی ترین و موثرترین روشهای پیشگیری از بیماریهای دهان و دندان ذکر کرده است که رعایت آن سلامتی را با کمترین هزینه برای افراد فراهم می آورد.

وی با اشاره به آموزش وسایل بهداشت دهان و دندان موجود در ایران به کمک تصاویر گام به گام و فیلم دراین مجموعه افزود: این کتاب برای دانشجویان دندانپزشکی، بهداشتکاران و گروههای بهداشتی و همچنین عموم افراد جامعه قابل استفاده کرده است.

در فصول مختلف این کتاب روشهای بهداشت دهان و دندان به صورت جداگانه برای اطفال، افراد دارای ارتودنسی، افراد دارای پروتز ویا ایمپلنت های دندانی توضیح داده شده است تا استفاده از آن برای مخاطبان خاص راحت تر باشد.

تمامی تصاویر این کتاب که توسط انتشارات رویان پژوه به چاپ رسیده ، به صورت اوریجینال توسط نویسندگان و برای کتاب حاضر تهیه شده است و  شامل چند فیلم آموزشی کاربردی برای روش های مسواک زدن و استفاده از برخی وسایل بهداشت دندان است.

انتهای پیام/


١٢:٥١ - سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٤٠١٥    /    تعداد نمایش : ٣٠٠