صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ویراست سوم مبانی فیکوامولسیفیکیشن منتشر شد

ویراست سوم کتاب مبانی فیکوامولسیفیکیشن توسط پژوهشکده چشم و علوم بینائی دانشگاه منتشر شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، این کتاب توسط دکتر محمد علی جوادی، دکتر امیر فرامرزی و دکتر محمدرضا جعفری نسب اساتید گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به تالیف درآمده است.

 

در مقدمه این کتاب آمده است؛ با توجه به تغییرات حاصله در انجام عمل کاتاراکت و ورود لیزر فمتوسکند در انجام قسمتی از عمل که هنوز مراحل اولیه خود را طی می کند، ضرورت چاپ ویرایش جدید این کتاب بیش از پیش احساس می شد.

 

مولفان با توجه به این که چاپ این مجموعه همزمان با دو رویداد عظیم و افتخارآفرین، شهادت سردار سرافراز امینت سردار سلیمانی و تلاش جهادی مدافعان سلامت، پزشکان و پرستاران و مدیران جبهه سلامت در مبارزه نفس گیر با ویروس covid 19، صورت گرفته است؛  ویرایش جدید این کتاب را به حافظان عرصه امنیت و حوزه سلامت هدیه کرده اند.

 

این مجلد که توسط دکتر محمدعلی جوادی استاد و مدیر گروه چشم دانشگاه با همکاری جمعی از اعضای هیئت علمی گروه چشم دانشگاه تألیف شده، دارای 17 است که از عناوین فصول آن می توان به  فیکودینامیک، شناسائی پارامترهای تنظیم ماشین فیکو، ارزیابی بیماران قبل از عمل، بی حسی در چشم و دیگر مباحث مرتبط با عمل فیکو اشاره کرد.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٤:١٥ - يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٩٣٧١٧    /    تعداد نمایش : ١٣٩