صفحه اصلي > اخبار > اخبار متحرک 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مهلت ثبت اطلاعات در سامانه الکترونیکی صدورپروانه ها تمدید شد

 ثبت اطلاعات موافقت اصولی های قبل از استقرار سامانه الکترونیکی صدور پروانه ها توسط موسسین تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 8 دی ماه تمدید شد.
دکتر مالمیر رییس اداره صدورپروانه دانشگاه، ثبت اطلاعات برای دارندگان موافقت اصولی و موافقت نامه های اولیه ( بویژه بیمارستان ها و مراکز جراحی محدود ) و همچنین متقاضیانی که براساس موافقت اعلام شده حسب مصوبات کمیسیون قانونی تشخیص امور پزشکی ماده 20 وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه های علوم پزشکی قرارداد تاسیس تجهیزات سرمایه یی و یا موسسات پزشکی ضروری دانست.
وی ثبت اطلاعات در سامانه را در جلوگیری از بروز مشکلات آتی برای موسسین مهم خواند و افزود: موسسین می توانند از طریق سامانه الکترونیکی به آدرس parvaneh.behdasht.gov.irتا زمان تمدید شده اطلاعات خود را ثبت کنند.
گفتنی است کارشناسان اداره صدور پروانه، با شماره تلفن های 66701841 و 66761156 آمادگی کامل در پاسخگویی به سوالات متقاضیان در خصوص سامانه مذکور را دارند. همچنین اطلاعات لازم درخصوص نحوه ورود و راهنمای فرایند سامانه، در پورتال معاونت درمان به آدرس http://treatment.sbmu.ac.ir/ بارگذاری شده است.


١٨:٢٠ - جمعه ١٢ آذر ١٣٩٥    /    عدد : ٣٩٤٩٣    /    تعداد نمایش : ١٢١٩