صفحه اصلي > اخبار > اخبار متحرک 
 


  چاپ        ارسال به دوست

انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد

جلسه انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، امروز 20 آذرماه با حضور اعضا و منتخبین انجمن اسلامی کارکنان در دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد.

 در این مراسم یدا...عباسیان دبیر هیات موسسین انجمن اسلامی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با اشاره به فعالیت های اعضای این انجمن که به تاریخ تاسیس دانشگاه بازمی گردد اظهار داشت: بعد از سال 1388 این انجمن تحت عنوان هیات موسسین فعالیت های خود را به شکل جدی تر با مدد و یاری از آموزه های قرآن کریم آغاز کرد.

وی برگزاری کلاسهای آموزش قرآن کریم و مباحث دینی، برگزاری کلاسهای آموزش صحیح نحوه امربه معروف و نهی از منکر، برگزاری جلسات با روسا، مدیران، معاونین، مسوولان حراست و بازرسی به منظور اسلامی شدن دانشگاه در 20 مرکز دانشگاه را بدون صرف هزینه را از جمله اقدامات این مجمع ذکر کرد.

در بخش دیگری از این مراسم مرادی دبیر انجمن های اسلامی استان تهران اظهار داشت: انجمن اسلامی  هیچگاه ادعا نکرده است که خواهان هدایت و اصلاح افراد است، بلکه ترویج فرهنگ اسلام و قرآن مهمترین هدف انجمن های اسلامی در طول تاریخ تا امروز بوده است.

مرادی در بخش دیگری از سخنان خود با ذکر این مطلب که انجمن های اسلامی دردورن و تمامی سطوح جامعه اقدامات فرهنگی مثبتی را انجام می دهد خواستار توجه بیشتر مسوولان به جایگاه انجمن های اسلامی شد و بر لزوم پرهیزاز اظهارنظرغیرکارشناسی برخی افراد در این حوزه تاکید کرد.

 دبیر انجمن های اسلامی استان تهران در خاتمه سخنان خود پیروی از الگوی قرآن کریم، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه را از جمله قوانین انجمن دانست و گفت: افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند با ید صبر و شکیبایی را سرلوحه کار خود قرار دهند و در هر امری همواره خداوند متعال را در نظر داشته باشند.

گفتنی است در این انتخابات، یدا... عباسیان، ارسلان خدامرادی، مهدی میثاقی نژاد، عبدالرضا رضایی وهادی مرادی به ترتیب بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند و طاهره گمار و حسن عطایی نیز بعنوان اعضا علی البدل انتخاب شدند.    


٠٨:٤٢ - شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٥    /    عدد : ٣٩٩٠٠    /    تعداد نمایش : ١١٢٩