صفحه اصلي > اخبار > اخبار متحرک 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت آغاز شد

 
ثبت نام در مسابقات بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور آغاز شد.
با ابلاغ آئین نامه مسابقات مذکور از سوی مرکز قرآن و عترت وزارت متبوع، ثبت نام مسابقات در رشته های متنوع جشنواره شامل بخش های آوایی(حفظ، قرائت، اذان، دعا و مناجات خوانی، تواشیح و ترجمه خوانی) کتبی(معارف قرآنی و سیره معصومین علیه السلام)، کتابخوانی، پژوهشی، فناوری، هنری، ادبی و نشریات تا تاریخ 15 دی ماه سال جاری از طریق  مراجعه به صفحه اصلی پرتال دانشگاه و یا پایگاه اینترنتی به نشانی: http://quran.behdasht.gov.ir به صورت اینترنتی قابل انجام است. 
گفتنی است مسابقات مذکور شامل مراحل دانشگاهی، کشوری برای کارکنان و اساتید و علاوه برآن شامل مرحله ملی برای دانشجویان است. در این مسابقات به کارکنانی که در مسابقات بخش کتبی(معارف قرآنی و سیره معصومین علیه السلام) امتیاز لازم (60/0 و بالاتر) را کسب کنند، 10 امتیاز ضمن خدمت و به اعضاء هیأت علمی که در رشته های مختلف حائز رتبه اول تا سوم دانشگاهی و کشوری طبق آئین نامه مسابقات شوند از 1 تا 4 امتیاز ارتقاء اهداء خواهد شد و به نفرات برتر در مراحل مختلف مسابقات، جوایز ارزنده ای نیز اهداء خواهد گردید.
همچنین علاوه بر جوایز مذکور، به دانشجویانی که آثار قابل تقدیری در بخش های پژوهشی، کتابخوانی، هنری، ادبی، فناوری و نشریات تهیه و ارائه نمایند، جایزه نقدی پانصد هزار ریالی اهداء می گردد.
لازم به ذکر است است دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در جشنواره سال گذشته حائز رتبه هفتم در مجموع امتیازات و رتبه سوم در بخش پژوهش در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور گردید.
 


١٥:٥٣ - يکشنبه ٢١ آذر ١٣٩٥    /    عدد : ٣٩٩٥٤    /    تعداد نمایش : ١٩٥٧