صفحه اصلي > اخبار > اخبار کرونا 
 


دکتر زالی: محدودیت ها در هفته های آتی باید افزایش یابد
فرمانده مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با تاکید بر پیچیده بودن شرایط تهران برای مقابله با کرونا، گفت: با توجه به نظرات فنی و بحث‌های میدانی، درخواست اعضای ستاد مقابله با کرونا در تهران، تمدید محدودیت‌ها به مدت یک هفته دیگر است؛ زیرا محدودیت‌های یک هفته‌ای کفایت نمی‌کند و دامنه محدودیت‌ها باید در هفته‌های آتی افزایش یابد.
 ١٣٩٩/٠٤/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
درخواست دکتر زالی برای حضور حداقلی کارکنان آسیب پذیر در محل کار
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران، خواستار حضور حداقلی کارکنان آسیب پذیر در محل کار شد.
 ١٣٩٩/٠٤/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
چگونه بعد از خرید کرونا را به خانه نیاوریم؟
رعایت نکات بهداشتی هنگام خرید و آلودگی زدایی از محصولات خریداری شده می تواند نقش مهمی را در پیشگیری از انتقال و انتشار ویروس کرونا ایفا کند.
 ١٣٩٩/٠٤/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
آیا مدفوع بیماران کرونایی می تواند عامل سرایت بیماری باشد؟
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ضمن تاکید بر آلوده بودن ترشحات فرد مبتلا به ویروس کووید-19، درباره استفاده از سرویس بهداشتی مشترک فرد آلوده با سایر افراد هشدار داد.
 ١٣٩٩/٠٤/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
رونمایی از 40 دستگاه جمع‌آوری زباله‌های بیمارستانی در تهران/ افزایش ظرفیت تفکیک زباله های بیمارستانی در بیمارستان‌های دانشگاهی
در مراسم رونمایی از 40 دستگاه خودروی ویژه حمل زباله‌های بیمارستانی که با هدف جمع‌آوری بهداشتی پسماندهای عفونی به ناوگان سازمان مدیریت پسماند شهر تهران اضافه شد، دکتر زالی از افزایش ظرفیت تفکیک زباله های بیمارستانی در بیمارستان‌های دانشگاهی خبر داد.
 ١٣٩٩/٠٤/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>