صفحه اصلي > اخبار > اخبار کرونا 
 


سپیدپوشان اورژانس؛ نجاتگرانی که در حیاتی ترین لحظات بر بالین بیماران حاضر می شوند
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، میانگین ماموریت های اورژانس دانشگاه در سال را 43 هزار مورد عنوان کرد و گفت: خدمت والای تلاشگران عرصه فوریت‌های پزشکی آن هنگام نمایان می‌شود که سپید پوشان اورژانس ۱۱۵ در اولین لحظات بروز یک حادثه بر بالین مصدومان و نیازمندان دریافت خدمات درمانی اورژانس حاضرشده و حفظ حیات آنان را بر عهده می‌گیرند.
 ١٣٩٩/٠٦/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
چه کسانی در اولویت دریافت واکسن آنفلوآنزا هستند؟
متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری دانشگاه با اشاره به اینکه افراد مسن، افراد دارای بیماری های زمینه ای و زنان باردار در اولویت تزریق واکسن آنفلوآنزا هستند، توصیه کرد افراد کمتر در معرض خطر از هجوم برای دریافت واکسن پرهیز کنند.
 ١٣٩٩/٠٦/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
انجام موفقیت آمیز پیوند کبد در بیمارستان طالقانی در روزهای کرونایی
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از انجام موفقیت آمیز یک عمل پیوند کبد در بیمارستان آیت الله طالقانی خبر داد و گفت: به علت شیوع بیماری کرونا در کشور، انجام عمل جراحی پیوند با شرایط و تمهیدات خاصی انجام می شود.
 ١٣٩٩/٠٦/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
شباهت دردسرساز علائم بالینی کووید-19، آنفلوآنزا و سرماخوردگی
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با بیان دشوار بودن تشخیص علائم بالینی کرونا، آنفلوآنزا و سرماخوردگی از یکدیگر، درباره میزان بروز و شدت نشانه ها در هر یک از این بیماری ها توضیحاتی ارائه داد.
 ١٣٩٩/٠٦/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
آنچه والدین درباره بازگشایی مدارس در زمان همه گیری کرونا باید بدانند
زندگی در دوران همه­ گیری کرونا برای والدین و کودکان به یک نسبت سخت است.بازگشت به مدرسه گامی مهم و امیدبخش است، اما شما و فرزندانتان حتماً سوالات زیادی در این زمینه دارید.
 ١٣٩٩/٠٦/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>