صفحه اصلي > اخبار 
 


>فرخوان طراحی لوگوی مسابقه علمی «هدف» منتشر شد/ آخرین مهلت ارسال آثار،25اسفند

فرخوان طراحی لوگوی مسابقه علمی «هدف» منتشر شد/ آخرین مهلت ارسال آثار،25اسفند

فراخوان طراحی لوگوی مسابقه علمی دانشجوی برگزیده سال دندانپزشکی با عنوان هماورد دندانپزشکان فردا « هدف» ویژه اساتید، هنرمندان، دانشجویان وسایرعلاقمندان به امورگرافیک و طراحی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نظر دارد در راستای ارتقای سطح کیفی آموزشهای علمی و عملی دانشجویان دندانپزشکی وارزیابی کیفیت ارائه آموزشهای تخصصی اعم از نظری و کارگاهی و نیز ایجاد انگیزه های لازم به منظور جذب وهدایت استعدادها، خلاقیت ها و توانمندی های دانشجویان در یک رقابت سالم و سازنده، هر سال به برگزاری مسابقه علمی عملی درون دانشگاهی با عنوان هماورد دندانپزشکان فردا « هدف» اقدام نماید.

کلیه اساتید، هنرمندان، دانشجویان وسایرعلاقمندان به امورگرافیک و طراحی به منظور شرکت در این مسابقه می توانند آثار و طرحهای خود تا تاریخ 25 اسفندماه سال جاری در قالب فتوشاپ و رویCDبا مشخصات کامل (نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل) به معاونت دانشجویی دانشکده دندانپزشکی ویا به آدرس Hadaf.dentistry@gmail.comارسال کنند.

شایان ذکر است مشخصات عمومی و فنی لوگو باید ساده، گویا، نمادین بوده و در عین زیبایی تکراری نباشد. همچنین در طراحی کوشش شود مفهوم علمی و آرم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مورد توجه قرار گیرد و تشابهی با نمادها و لوگوهای دیگرنیزنداشته باشد.

 گفتنی است نتایج این فراخوان یک ماه پس از پایان مهلت ارسال آثار اعلام خواهد شد وبه طرح برتر دو سکه بهار آزادی تعلق می گیرد.