پنج شنبه ١٤ مرداد ١٤٠٠ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > تحول و نوآوری > اخبار/گزارش تصویری 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین همایش ارایه دستاوردهای طرح تحول و نوآوری در آموزش دانشگاه

“اولین همایش ارائه دستاوردهای طرح تحول و نوآوری در آموزش دانشگاه" با هدف ايجاد زمينه مناسب براي تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربيات، اقدامات و ارایه دستاوردهای طرح تحول و نوآوری در آموزش چهاردهم آذر ساعت 9صبح در سالن ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، این همایش با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس دانشگاه، معاون آموزشی دانشگاه، روسای کارگروه های تحول، مدیران گروه های آموزشی، روسا و معاونین آموزشی دانشگاه، مدیران دفاتر توسعه دانشکده ها و مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی دانشگاه، دبیران و اعضاء کمیته های تحول و نوآوری در آموزش دانشگاه برگزار می گردد.


گفتنی است این همایش در دو بخش سخنرانی و پنل برگزار خواهد شد که بخش اول همایش به ارایه سخنرانی معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس دانشگاه، معاون آموزشی دانشگاه و مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی با محورهای، سیاستهای دانشگاه و نحوه استقرار دستاوردهای طرح تحول آموزش در سطح کشور و دانشگاه اختصاص یافته است.
همچنین در بخش دوم و در قالب پانل دستاوردهای دانشگاه در حیطه های: راهنمای رفتار و منش حرفه ای، سند دانشگاه تمایز یافته، الگوی حاکمیت آکادمیک، سند دانشگاهی مرجعیت و نقشه دانش پژوهی اعضای هیات علمی، به بحث و تبادل نظر گذاشته خواهد شد.


اعضاء هیات علمی علاقه مند به شرکت در این همایش جهت هماهنگی با شماره 23872365 تماس حاصل فرمایند.

 


٢٠:٢٩ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٧٠٧١٥    /    تعداد نمایش : ٨٩٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.