پنج شنبه ١٤ مرداد ١٤٠٠ - 
1 2
 
منو اصلی
 
 
 

 

جلسۀ چهل و ششم در تاریخ 1393/12/19 برگزار شد:

 حاضران در جلسه: حجت‌الاسلام و المسلمین آقای فرهادزاده، حجت‌الاسلام و المسلمین آقای عبدالجباری، آقای دکتر رضایی طاویرانی، حجت‌الاسلام و المسلمین آقای رفیعی، آقای دکتر احمدی، آقای دکتر وفایی، آقای دکتر فانی، آقای دکتر حاتمی، آقای دکتر فراهانی، آقای دکتر قدیانی، آقای دکتر مرتضویان، حجت‌الاسلام و المسلمین آقای لاری، خانم دکتر رنجبر، آقای دکتر برهانی، آقای دکتر رحیمی، خانم فاضلی، خانم دکتر میفور، خانم دکتر بختیاری، آقای دکتر اسماعیلی، آقای دکتر حیدری، آقای دکتر پورحسینقلی، آقای دولتشاهی، آقای دکتر جزنی، حجت‌الاسلام و المسلمین آقای افشاری، حجت‌الاسلام و المسلمین آقای هاشمی، حجت‌الاسلام و المسلمین آقای علیانسب، حجت‌الاسلام و المسلمین آقای امیری، خانم دکتر آتش‌زاده، آقای لهراسبی، خانم دولتشاهی و آقای اسفندیاری.

  1.     تلاوت قرآن کریم
  2.     رونمایی از دومین شمارۀ مجله
  3.     گزارش حجت‌الاسلام و المسلمین آقای عبدالجباری دربارۀ مجله
  4.     گزارش دکتر رضایی طاویرانی از مرکز و نیز گزارش عملکرد سالانۀ اعضا
  5.     حسن ختام جلسه، بهره‌مندی از فرمایش‌های حجت الاسلام و المسلمین آقای فرهاد‌زاده و جمع‌بندی مباحث

 

در ابتدای جلسه حجت‌الاسلام و المسلمین آقای لاری به تلاوت آیاتی از قرآن مجید پرداختند. سپس حجت‌الاسلام و المسلمین آقای عبدالجباری گزارشی از مقاله‌های آماده برای چاپ در شمارۀ دوم مجله ارائه دادند و پیشنهاد کردند اعضا در کارهای آتی به صورت گروهی فعالیت کنند. پس از ایشان، دکتر رضایی طاویرانی گزارشی از طرح‌های استادی و مراحل اجرایی آنها ارائه دادند و فرمودند 33 درصد از طرح‌ها‌ مصوب گردیده و 33 درصد در حال بررسی و 33 درصد نیز رد قطعی شده‌ است که نشان‌دهندۀ پیشرفت میزان طرح‌ها در سال 93 نسبت به سال‌های پیش است. ایشان از هر یک از اعضا خواستند تا دربارۀ عملکرد کاری خود در سال 93 گزارشی به‌طور مختصر ارائه دهند. در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمین آقای فرهادزاده مطالبی دربارۀ مجله و مرکز ایراد فرمودند.

در پایان تقدیرنامۀ اعضای هیئت تحریریه و دیگر مهمانان همراه با هدایایی تقدیم آنان شد و از شرکت‌کنندگان در جلسه به دلیل حضورشان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.