شنبه ١٥ بهمن ١٤٠١ - 

دانشکده بهداشت و ایمنی

معاونت پژوهشی

معاونت پژوهشی

معاونت پژوهشی

دانشکده بهداشت وایمنی

Slide thumbnail
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2793
 بازدید امروز : 782
 کل بازدید : 5739516
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 3.12
 
 
 

درباره ما

معاونت پژوهشی دانشکده بهداشت و ایمنی به پشتوانه اعضای هیئت علمی توانمند و دانشجویان بر آن است تا در ادامه ارتقاء کیفی و کمی بروندادهای تحقیقاتی زمینه اجرای طرح های تحقیقاتی کاربردی با نگاه به نیازهای کنونی و آینده جامعه را فراهم نماید و در این راستا از رویکرد تحقق ترجمان دانش و ترسیم نگاه به اثرات پژوهش در جامعه و سیاست گذاری نظام سلامت بهره می برد. این معاونت بنا دارد بر مبنای علایق پژوهشی و فناورانه اعضای هیئت علمی نقشه راه برای نقش آفرینی یکایک اعضای هیئت علمی و تیم های پژوهشی با حضور دانشجویان و دانش آموختگان  برای پاسخگویی به نیازهای جامعه، صنایع، دستگاه های اجرایی، سازمان ها و سایر ذینفعان را فراهم نماید.

در افق پیش رو برای دانشکده بهداشت و ایمنی، معاونت پژوهشی در تلاش است تا مسیر حرکت به سوی دانشگاه های نسل سوم و هدایت و تسهیل فعالیت های تحقیقاتی به سمت فعالیت های فناورانه و نوآوری را به وجود آورد. در این راستا از ظرفیت دفتر ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه، پایان نامه های دانشجویی با ترغیب تولید محصول فناورانه و دانشی منتج از پایان نامه ها، کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده، کمیته فناوری و کارآفرینی دانشجویی و ظرفیت های کنونی اساتید دانشکده به عنوان بستری برای تشکیل هسته های فناور، شرکت های فناور و راه اندازی مرکز رشد بهره برده خواهد شد.  تبدیل ایده به محصول فناورانه و دانشی شامل ارایه خدمات مشاوره ای، آزمایشگاهی و آموزشی  با هدف پاسخگویی به نیازهای جامعه و ذینفعان مبتنی بر اصول تمرکز بر جامعه و مردم محوری، نوآوری، مشارکت در سطوح فروملی و فراملی و عدالت از راهبردهای اصلی این حوزه است.

معاونت پژوهشی دانشکده بهداشت و ایمنی به رویکرد نوین ارزشیابی فعالیت های تحقیقاتی و فناوری و نقش آفرینی بیش از پیش با هدف فراهم نمودن مزیت های رقابتی در سطح ملی و بین المللی برای دستیابی به جایگاه واقعی اهتمام دارد و در این راستا با اجرای پژوهش های کیفی و کاربردی در سطح ملی بنا دارد سهم بزرگی در اجرای پژوهش های تقاضامحور و نیازهای فناورانه ذینفعان در حوزه معاونت بهداشت وزارت بهداشت، صنایع و ذینفعان مرتبط داشته باشد.

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی،درمانی شهید بهشتی
دانشکده بهداشت و ایمنی

آدرس:تهران-بزرگراه شهید چمران-  ميدان شهيد شهرياري -بلوار دانشجو 
تلفن :1- 22432040- 021

پست الکترونیک ::Sphs@sbmu.ac.ir
 کد پستی 5511-198353

phs_sbmuniversity@