سه شنبه ٠١ تير ١٤٠٠ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

محفلی خوشایند برای سالمندان متقاضی واکسن در دانشکده توانبخشی

محفلی خوشایند برای سالمندان متقاضی واکسن در دانشکده توانبخشی

کار دشواری که با تدبیرآسان شد

 

صبح شنبه، 25 اردیبهشت دانشکده علوم توانبخشی میزبان مرکز تجمیعی واکسیناسیون علیه بیماری منحوس کرونا شد.

این اقدام که در پی مشاهده دشواری سالمندان محترم برای دریافت واکسن در این محدوده شهر و همکاری بین بخشی میان دانشکده توانبخشی و مرکز بهداشت شمال تهران انجام گرفت، با استقبال فراوان مراجعه کنندگان و همراهان آنان مواجه شد تا جایی که بسیاری به قدردانی از این تدبیر صورت گرفته پرداختند. این در حالی است که روزهای گذشته جامعه هدف شامل سالمندان بالای 80 سال با مشقت بسیار موفق به دریافت واکسن می شدند.

محوطه مسطح و فضای سبز خوشایند و دلپذیر مجموعه دانشکده توانبخشی و امکان رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بویژه فاصله گذاری اجتماعی، مهم ترین دلیل رضایت چشمگیر سالمندان ارجمند و خانواده هایشان است. امکان استفاده از سرویس بهداشتی در کمترین فاصله از محوطه انتظار و آبخوری و ارائه لیوان یکبار مصرف و در کل همکاری مجموعه بخش های مختلف دانشکده با دست اندرکاران این طرح و مراجعان گرامی از نقاط قوت و قابل ذکر این روزهاست تا جایی که حتی نیروهای خدماتی تا سه بار در طول روز چینش صندلی ها را در محوطه حیاط دانشکده تغییر داده اند تا کمترین رنجش و اذیت برای سالمندان و همراهان ایشان به وجود آید.

 

 

بنا به گزارش خبرنگار ما تا پایان ساعت کاری یکشنبه 26 اردیبهشت حدود 600 نفر از طرح واکسیناسیون استفاده کرده، با نظم و آرامش توسط کارشناسان مرکز بهداشت واکسینه شدند.

 


١٤:٢٨ - يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٤٥١٠    /    تعداد نمایش : ١٠٤


خانم کاویان
1400/02/26 21:32
0
0
با سلام با تشکر از پرسنل محترم دانشکده توانبخشی. بنده پدر رو امروز برای واکسیناسیون به این دانشکده آوردم. نظم و انضباط و احترام و رفتار پرسنل بی نظیر بود. خسته نباشید به همگی میگم. خدا پشت و پناه همگی باشد.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم پزشکی  شهید بهشــتی
دانشکده علوم توانبخشی

تهران- خیابان دماوند(تهران نو) روبروی بیمارستان بوعلی دانشکده علوم توانبخشی     77561721    77542057

 

3871 - 021
 
o@sbmu.ac.ir