شنبه ٢٩ مرداد ١٤٠١ - 
1 2 3
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5395
 بازدید امروز : 145
 کل بازدید : 3301062
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 3.08
صفحه اصلي > معرفی مدیریت > پیام مدیر 
 
 

 پیام مدیر

مدیریت منابع علمی، کتابخانه مرکزی و اسناد بستر مناسبی برای گسترش، بروز رسانی و تبادل آخرین اطلاعات و دستاوردها در زمینه علوم پزشکی است. این مدیریت با داشتن نیروی انسانی حرفه‏ای، متخصص و کارآمد با توان دسترسی آسان به آخرین دستاوردهای علمی در کتابخانه مرکزی و کتابخانه های تابعه دانشگاه، برای شناسایی نیازهای اعضای هیات علمی، محققان، پژوهشگران و دانشجویان و جستجوی منابع علمی در پایگاههای اطلاعاتی و اطلاع رسانی، آماده ارائه خدمات است.

با توجه به این مهم که بعضاً تعدادی از پژوهشگران با چگونگی دسترسی به علم روز آشنایی کافی ندارند، این مدیریت آمادگی برگزاری کارگاههای جستجو در پایگاه‏های اطلاعاتی و سایر کارگاه‏های آموزشی را برای اعضای محترم هیات علمی، پژوهشگران، محققان و دانشجویان به منظور توانمند‏سازی و ارتقاء سطح علمی عزیزان و در نهایت ارتقاء رتبه دانشگاه در سطح کشور را دارد و برای دستیابی به آن همه تلاش خود را خواهد کرد.

این مدیریت امیدوار است که با برنامه‌ریزی مناسب و بهره‏مندی از مجموعه کتابداران خود به عنوان نیروی متخصص و کارآمد، میزان بهره‏گیری دانشگاهیان عزیز از منابع علمی قابل دسترس را افزایش داده و با همکاری و همیاری شما عزیزان بتواند رتبه دانشگاه را هم در وبومتریکس و هم در سطوح آموزش و پژوهش در میان سایر دانشگاه‏های علوم پزشکی کشور و دنیا ارتقاء دهد. در نهایت این مدیریت امید دارد که با افزایش توان علمی کادر آموزشی، پژوهشی و درمانی در سطوح مختلف پزشکی، پرستاری و ... به مراقبتهاي بهداشتی و درمانی در سطح استانداردهای بين المللی دست یابد.

در پایان، این مدیریت آرزو دارد با همراهي و همياري يكايك مسئولان محترم دانشگاه و شما عزیزان، توفيق تحقق اين اهداف را داشته باشد.

 
پیوندهای مهم
سامانه نوپا

سامانه منبع یاب 

کتابخانه دیجیتال دانشگاه  

سامانه مجلات نامعتبر و جعلی 
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران، بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن، خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی، دانشکده پزشکی، طبقه همکف، مدیریت منابع علمی، کتابخانه مرکزی و اسناد دانشگاه

تلفن : 23872544-23872588 - 021
پست الکترونیک : centlib@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.