صفحه اصلي > اخبار 
 


دعوت دکتر زالی از دانشگاهیان برای حضور گسترده در انتخابات
دکتر زالی با انتشار پیامی از مردم، دانشگاهیان و به ویژه اعضای خانواده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای شرکت پرشور و گسترده در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در 28 خردادماه دعوت کرد.
 ١٤٠٠/٠٣/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشکلات شنوایی و یا کم شنوایی را جدی بگیرید
بنا بر نظر متخصصان باید مسائلی نظیر کم شنوایی در افراد خصوصا کودکان جدی گرفته شود چرا که تشخیص و مداخله زود هنگام در مسائلی نظیر کم شنوایی برای کاهش عواقب آن بسیار اهمیت دارد.
 ١٤٠٠/٠٣/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری وبینار کشوری " مهارت های زایمان" در بیمارستان مهدیه
وبینار کشوری مهارت های زایمان به همت معاونت آموزشی بیمارستان مهدیه و با حضور متخصصان زنان و زایمان ، پزشکان عمومی و ماما برگزار شد.
 ١٤٠٠/٠٣/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
راهنما سلامت؛ در بخش تریاژ اورژانس بیمارستان ها چه می گذرد؟
با مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی، ممکن است با واژه ها و اصطلاحات تخصصی مواجه شوید که آشنایی لازم با مفهوم آن ها را نداشته باشید، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نظر دارد برای آشنایی بیشتر عموم با این واژه ها، در قالب مجموعه "راهنماسلامت"به توضیح درباره آن ها بپردازد.
 ١٤٠٠/٠٣/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشریح مهمترین اقدامات مدیریتی کنترل کرونا در دیدار با نماینده سازمان بهداشت جهانی در کشور
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در تهران در دیدار با نماینده جدید سازمان بهداشت جهانی در کشور، بر لزوم تدوین الگوی متناسب مدیریتی در بحران حاکم، اشاره و اقدامات پایتخت در کنترل بیماری را به عنوان تجربه ای موفق مطرح کرد.
 ١٤٠٠/٠٣/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>