صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

شرکت 1200 دانشجو در نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان ‏شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

مدیر تربیت بدنی دانشگاه از ثبت نام بیش از 1200 نفر در نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان ‏شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشورخبر داد.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نقل از معاونت دانشجویی و فرهنگی، معاون اجرایی نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان ‏شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور گفت: با حمایت‌ مدیریت تربیت بدنی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، رکورد بسیار عالی رقم خورد و تاکنون حدود 1204 نفر از 55 دانشگاه ثبت نام کردند.

 

دکتر محمد رستمی نژاد در ادامه  از  تلاش های رابطان تربیت بدنی دانشگاه‌ها تقدیر کرده و کارشان را بسیار ارزنده برشمرد.

 

مدیر تربیت بدنی دانشگاه با توجه به پایان زمان ثبت نام خاطرنشان کرد که بارگذاری فیلم ها از 26 بهمن ماه آغاز شده و  برای پیشگیری از مشکلات ناشی از بارگذاری فیلم‌های دانشجویان در سامانه‌ سوت تاکید کرد : دانشجویان ثبت نام شده سعی کنند برای ارسال  فیلم‌ها  هرچه سریع تر اقدام کنند.

 

وی به شرکت کنندگان توصیه کردکه بارگذاری فیلم ها را به آخرین روز ارسال فیلم موکول نکنند. به‌ویژه دانشگاه‌هایی که بیشترین تعداد ثبت نام را دارند طوری برنامه‌ریزی کنند که در مهلت تعیین شده فیلم‌های دانشجویان را ارسال کنند.

 

معاون اجرایی این المپیاد در ادامه گفت: رابطان تربیت بدنی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور می‌توانند برای راهنمایی درباره‌ سامانه‌ سوت با کارشناسان مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با شماره ‌های 22439844 و 22439845 تماس بگیرند ،کارشناسان این مدیریت آماده پاسخ‌گویی در این باره هستند.

 

به گفته وی زمان ارسال فیلم‌های دانشجویان ثبت نام‌شده در سامانه‌ سوت از 26 بهمن ماه آغاز شده و تا 15 اسفندماه ۹۹ ادامه دارد.

انتهای پیام/

کدخبرنگار : س.ع


٠٩:٥٤ - چهارشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٩    /    عدد : ١٠١٩٩٧    /    تعداد نمایش : ٣٠٨