صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

صدور مجوز فعالیت دو نشریه‌ جدید در کمیته‌ ناظر بر نشریات دانشگاه

 

جلسه‌ کمیته‌ ناظر بر نشریات دانشگاه با حضور دکتر محمدعلی امام‌هادی معاون دانشجویی و فرهنگی و رییس کمیته‌ ناظر بر نشریات دانشگاه و سایر اعضا بصورت مجازی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نقل از معاونت دانشجویی و فرهنگی،  در این نشست دکتر امام هادی  هم‌فکری تمام اعضا را  برای رسیدن به قله‌های موفقیت در حوزه‌ نشریات ضروری دانست.

رییس کمیته‌ ناظر بر نشریات در ادامه با اشاره به اهمیت نشریات دانشگاهی گفت: در نشریات دانشگاهی که در محیط آکادمیک توزیع می‌شوند، باید مطالب کاملا علمی و با تکیه بر مستندات قوی منتشر شوند.

 

ابراهیم هاشم‌ ورزی سرپرست مدیریت امور فوق برنامه نیز  به بیان گزارش کوتاهی از روند برگزاری جشنواره نشریات با نام «تیتر 12» پرداخت.

وی افزود: جشنواره‌هایی که در سطح ملی برگزار می‌شوند، بستر مناسبی برای بروز و ظهور توانمندی‌های اهالی نشریات است.

 

 در این جلسه دو نشریه‌ «نبض بهشتی» و  «به توان کا» موفق به کسب مجوز فعالیت شدند، هم‌چنین سایر نشریات متقاضی خود اعمال تغییرات نیز مجوز دریافت کردند.

 

براساس این گزارش در این نشست دکتر امام هادی معاون دانشجویی و فرهنگی ، سید ابراهیم هاشم‌ورزی سرپرست مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه و دبیر کمیته‌ ناظر بر نشریات دانشگاه، حجت الاسلام و المسلمین حسین‌علی نماینده‌ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در کمیته‌ ناظر بر نشریات دانشگاه، دکتر فراز مجاب عضو هیأت علمی دانشگاه، دکتر فاطمه استبصاری عضو هیأت علمی دانشگاه و نمایندگان مدیران مسؤول نشریات دانشگاهی حضور داشتند.

 

انتهای پیام

کدخبرنگار : 7700 س.ع


 


١٢:٣٠ - شنبه ٢ اسفند ١٣٩٩    /    عدد : ١٠٢٠٨٦    /    تعداد نمایش : ٥٩٢