صفحه اصلي > اخبار > کتاب ها و مقالات 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اختصاص عواید فروش "چهل و هیچ سالگی" به کودکان بی‌بضاعت

عواید فروش کتاب «چهل و هیچ سالگی» نوشته ناصر پروانی به کودکان بی‌بضاعت اختصاص یافت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، کتاب «چهل و هیچ سالگی» شانزدهمین اثر ناصر پروانی در چهل سالگی‌اش است. این اثر، شامل چهل غزل عاشقانه و اجتماعی است و با بهره‌گیری از ترکیب‎سازی‌های جدید و استفاده شایسته از صنایع ادبی سروده شده است. زبان نوشتاری آن نیز همچون آثار چند سال اخیر پروانی، امروزی و با مخاطب قراردادن نسل جوان است.
 
 
با توجه به نیت صاحب اثر و هماهنگی با ناشر انتشارات «گرایش تازه» تمام عواید حاصل از فروش این کتاب برای تهیه شیرخشک کودکان بی‌بضاعت هزینه خواهد شد. کتاب قبلی پروانی با عنوان «دو فنجان غزل» نیز با نیت تأمین تجهیزات پزشکی کودکان بیمار عرضه شد و در نهایت چندین دستگاه خریداری و به بیمارستان کودکان مفید تهران اهدا شد.
 
 
کتاب «چهل و‌هیچ سالگی» از سی‌ام آذر ، آخرین روز  از آخرین پاییز قرن عرضه می‌شود. با باز کردن کتاب این جمله را خواهید دید؛ «کتاب را باز کن، بو کن، لبخندت را دوست دارم». که به نوعی به لذت کتابخوانی اشاره دارد.
 
 
باران، تبسم چشم، کمی دورتر از فاصله‌ها، دوباره می‌سرایمت، به نام من به کام عشق، دردی به نام عاشقی، شعرهایم بوی باران می‌دهد، دلی دریاتر از دریا، یک کوزه پر از احساس، سرطان عشق، نگران خودمم، تهمت مستجاب، سایه عاشقی، تابوت دخترانه و مردانی حوالی خورشید عناوین آثار منتشر شده این شاعر و نویسنده است.
 
انتهای پیام/
کد خبرنگار: 7702 ی.ق
 


١٦:٣٠ - جمعه ٢١ آذر ١٣٩٩    /    عدد : ٩٩٤٢٠    /    تعداد نمایش : ٧٥٥