صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر زالی: کرونا سختی ها و چالش های تعلیم را برای معلمان میهن دو چندان کرده است


دکتر علیرضا زالی در پیامی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن 12 اردیبهشت ماه، سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و بزرگداشت مقام معلم، گفت: کرونا سختی ها و چالش های تعلیم را برای معلمان میهن دو چندان کرده است. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، متن  پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران به شرح زیر است:


« 12 اردیبهشت ماه فرصت مغتنمی است برای قدردانی و سپاس از فرهیختگانی که در مسیر توسعه و ترسیم نقشه پیشرفت کشور نقشی بی بدیل ایفا می کنند. فرهیختگانی که با انتقال تجربیات، علم و دانش خود به نسل جوان چون چراغی، راه پیشرفت جامعه را فروزان نگاه می دارند. این روز، فرصت مناسبی است برای ارج نهادن به مقام شامخ معلم، که سعادت و تعالی تمامی مردم دنیا به رسالت آنان گره خورده است.


هر دستاوردی که در عرصه آموزش، پژوهش و درمان کشور حاصل می شود، مرهون تلاش و کوشش استادانی است که دلسوزانه و بدون منت تجربیات گرانبهای خود را در طبق اخلاص نهاده و به جوانان و آینده سازان کشور تقدیم می کنند.


دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به خود می بالد که اساتیدش علاوه بر حوزه آموزش نقش کلیدی در زنجیره نظام سلامت کشور ایفا می کنند؛ آن هم در روزهایی که سلامت به مهمترین نیاز نه تنها کشور، بلکه جهان بدل شده است.


امسال، همچون سال گذشته روز معلم در حالی فرا می رسد که همه گیری کرونا سختی ها و چالش های تعلیم و تربیت را برای آموزگاران و استادان میهن دو چندان کرده است. اگرچه این نخستین بار نیست که قهرمانان حوزه آموزش وطن در سخت ترین تندبادها، چراغ پرفروغ آموزش را روشن نگاه می دارند، اما طولانی شدن مدت زمان بحران  کرونا، ارزش و افتخار استقامت و اهتمام معلمان و اساتید کشور را در تداوم و استمرار آموزش دو چندان کرده است.


در آستانه بزرگداشت مقام استاد، ضمن تبریک این روز به تمامی آموزگاران و اساتید کشور، از تلاش های ارزشمند یکایک استادان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در عرصه تعلیم و تربیت قدردانی کرده و سلامت، سعادت و توفیق روزافزون آنان را از ایزد منان خواستارم.»


انتهای پیام/


کدخبرنگار:7703م.ر


١٠:٠٧ - يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٤١٠٠    /    تعداد نمایش : ٣٧٦