صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان کودکان مفید

معاون درمان وزارت بهداشت از روند تکمیل و تجهیز پروژه های عمرانی و درمانی بیمارستان مفید بازدید کرد.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از بیمارستان کودکان مفید، دراین بازدید دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت به همراه دکتر ناصحی مدیر کل بیمۀ سلامت و رییس گروه کودکان دانشگاه از مراحل پایانی پروژه تصویربرداری، بخش نفرولوژی و ساختمان مگالب، اورژانس، اتاق های عمل و آزمایشگاه بازدید کردند.

 

معاون درمان وزارت بهداشت در بازدید مذکور از نزدیک در جریان روند اجرای پروژه های مذکور قرار گرفت و ضمن ارزیابی فرایند کار به ارایه پیشنهادهایی در راستای تسریع تکمیل و تجهیز این بخش ها پرداخت.

 

در حاشیه بازدید مذکور نشستی با حضور دکتر جان بابایی و هیئت همراه ، رییس و مدیر بیمارستان و جمعی از اعضای هیئت علمی برگزار شد.

دکتر نوری پور رییس بیمارستان در این نشست به ارایه گزارشی درخصوص کمبودها و نیازهای مرکز پرداخت و در خصوص مراحل ساخت و بازسازی بخش نفرولوژی و دیالیزو همچنین تکمیل واحد تصویربرداری بیمارستان توضیحاتی را بیان کرد.

 

دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت نیز ضمن استماع سخنان مسئولان و اعضای هیئت علمی بیمارستان در مورد تکمیل و تجهیز مرکز جامع تصویر برداری و تامین نیاز بخش ها،  بازسازی اورژانس و ساخت بیمارستان جدید مفید قول مساعدت داد و دستورات لازم برای پیگیری را صادر کرد.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٣:٤٦ - چهارشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٤٤٢٤    /    تعداد نمایش : ١٩٤