صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

واکسیناسیون سالمندان در دانشکده توانبخشی

دانشکده علوم توانبخشی شهیدبهشتی از صبح روز شنبه 25 اردیبهشت ماه به عنوان مرکز تجمیعی واکسیناسیون ضد کرونا میزبان پدربزرگ ها و مادربزرگ ها است.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از دانشکده توانبخشی، این مرکز تجمیعی  به منظور تسریع طرح واکسیناسیون و همچنین رفاه حال سالمندان ساکن در این منطقه با همکاری دانشکده توانبخشی و مرکز بهداشت شمال تهران راه اندازی شد.

 

راه اندازی این مرکز تجمیعی با استقبال مراجعه کنندگان و همراهان آنان مواجه شد و قدردانی صمیمانه پدربزرگ ها و مادربزرگ ها را از این اقدام مبتکرانه  در پی داشت.

 

براساس گزارش مذکور محوطه مسطح و فضای سبز خوشایند و دلپذیر مجموعه دانشکده توانبخشی، رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بویژه فاصله گذاری اجتماعی، چینش مکرر صندلی ها در محوطه دانشکده برای رفاه حال سالمندان از مهم ترین دلایل رضایت چشمگیر مراجعان این طرح بود.

 

امکان استفاده از سرویس بهداشتی در کمترین فاصله از محوطه انتظار و آبخوری و ارائه لیوان یکبار مصرف و در کل همکاری مجموعه بخش های مختلف دانشکده با دست اندرکاران این طرح و مراجعان گرامی از نقاط قوت و قابل ذکر این روزهاست تا جایی که حتی نیروهای خدماتی تا سه بار در طول روز چینش صندلی ها را در محوطه حیاط دانشکده تغییر داده اند تا کمترین رنجش و اذیت برای سالمندان و همراهان ایشان به وجود آید.

 

بنا به  این گزارش در این طرح تا پایان روز یکشنبه 26 اردیبهشت ماه حدود 600 نفر از سالمندان منطقه ضمن مراجعه به این مرکز تجمیعی توسط کارشناسان مرکز بهداشت واکسینه شدند.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 

 


١١:٣٦ - دوشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٤٥٣٦    /    تعداد نمایش : ٢٤٦