صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

فعالان روابط عمومی؛ مشاوران امینی که متعهدانه به اطلاع رسانی و ثبت رشادت های مدافعان سلامت می پردازند

فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، ضمن تبریک روز جهانی ارتباطان و روابط عمومی، نقش فعالان این حوزه را در مدیریت بحران کرونا از طریق ابتکارات، آگاه سازی و اقناع سازی عمومی، بسیار مهم دانست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر علیرضا زالی طی پیامی فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمام فعالان این حوزه تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:
 
 
" اطلاع یابی، اطلاع رسانی، طرح دیدگاه های مختلف و معرفی دستاوردهای افتخارآفرین به مردم شریف ایران اسلامی، تعامل با رسانه های جمعی و مستندنگاری رشادت های مدافعان سلامت، مرهون تلاش های ارزشمند کارگزارانی است که مدبرانه نقش آفرینی می کنند. 27 اردیبهشت ماه،  روز جهانی ارتباطات فرصتی مغتنم برای یادآوری نقش برجسته و جایگاه متعالی روابط عمومی در دنیای امروز و عصر پیشتازی رسانه هاست.
 
 
روابط عمومی، نهادی است که سازمان های پیشرو به عنوان کانون تفکر به آن می نگرند و با تلفیق دانش، تعهد، تخصص و هنر، جایگاهی ویژه در تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک، ارزيابي و تقويت برنامه ها و پيشبرد اهداف سازمان بر عهده دارد. در این میان نقش مهم این حوزه در مدیریت بحران کرونا از طریق ابتکارات، آگاه سازی و اقناع سازی عمومی بیش از پیش نمایان شده است.
 
 
در پاندمی کووید-19، فعالان حوزه روابط عمومی در نظام سلامت به عنوان مشاورانی امین، متعهدانه پا به میدان نبرد با کرونا نهاده و با تلاش شبانه روزی و وصف ناپذیر به مرجعیت خبری اطلاع رسانی بیماری کرونا در سطح استان و کشوری مبدل شدند و ضمن انعکاس اخبار و اطلاعات دقیق علمی و آگاه سازی مردم، با قلم و دوربین خویش به ثبت فداکاری های مدافعان سلامت و سایر گروه ها در این نبرد نابرابر پرداختند.
 
 
روابط عمومی ها همواره باید نقش اصلی در آموزش عمومی و ارتقاء سواد سلامت ایفا کنند. این علم، آمیخته با سیر تحول در تکنولوژی و بروز رسانی ابزارها به خوبی همگام شده و اکنون زمان توسعه جایگاه روابط عمومی در سازمان ها از مناظر مختلف فرا رسیده است. دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز گام در مسیر توسعه ارتباطات و روابط عمومی تخصصی در نظام سلامت نهاده تا در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تسهیل خدمت رسانی به مردم، مجدانه تر تلاش کند.
 
 
ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی به تمامی همکاران فرهیخته روابط عمومی به ویژه شبکه بسیط و گسترده روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، مراتب قدردانی را از تلاش های ارزنده آنان در طی پاندمی کرونا اعلام می نمایم و برای شما و خانواده های معززتان از خداوند منان سلامتی و سربلندی مسئلت می نمایم.
 
 
دکتر علیرضا زالی
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران 
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی"
 
انتهای پیام/
کد خبرنگار: 7702 ی.ق
 


١٣:٤٤ - دوشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٤٥٤٦    /    تعداد نمایش : ٢٥٨