صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مسئولان دانشگاه به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

 

27 اردیبهشت ماه مصادف با 17 می به عنوان روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده است، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با ارسال پیام ضمن تبریک این روز جهانی از تلاش های جامعه روابط عمومی به ویژه همکاران دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در پاندمی کرونا تقدیر کردند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ، متن کامل این پیام ها به شرح زیر است.

 

معاون درمان دانشگاه:نقش حوزه روابط عمومی در شرایط مبارزه با بیماری کرونا قابل تقدیر است

 

روابط عمومی و ارتباطات به مثابه بازوی فکری سازمان ها، نقشی حیاتی و بی بدیل در اجرای راهبردها، پیشبرد اهداف و برنامه های کلان دارد و آیینه تمام نمای انتظارت و مطالبات برحق مردم، از سازمان‌ها و نهادهایی است که برای خدمت به آنها، تکوین و سازمان یافته اند. 

قدر مسلم این‌که، با شیوع بیماری کووید 19 و لزوم اطلاع رسانی دقیق از یافته ها، آموزش های مورد نیاز عموم مردم و بازتاب صادقانه و به موقع از تلاش و ایثار کادر بهداشتی و درمانی و جهادگران عرصه سلامت، دلیلی بر اهمیت و جایگاه ارزنده روابط عمومی در عرصه اگاهی بخشی و لزوم اهمیت و نام‌گذاری این روز خجسته به عنوان روز ارتباطات و روابط‌عمومی است.

اینجانب ضمن عرض خداقوتدر این روزهای سخت مبارزه با بیماری کووید 19، فرارسیدن این روز را به تمامی تلاشگران فرهیخته عرصه آگاهی‌بخشی، روابط‌عمومی و رسانه به خصوص همکاران ارجمند دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که در این روزها خوش درخشیدند تبریک و تهینت عرض می نمایم.

ضمن آرزوی توفیق روزافزون برای شما عزیزان، امیدوارم ما و همه آحاد جامعه قدرشناس تلاش شبانه روزی شما باشیم.

دکتر سیدهادی میرهاشمی

معاون درمان دانشگاه

 

 


رییس مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم:

 

روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسائلی است که در آن نهاد می کنید."

                                                              مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

 

دنیای امروز، دنیای ارتباطات، رسانه های جمعی و افکار عمومی است.

 نقش کارشناسان روابط عمومی که به عنوان مشعل داران توسعۀ آگاهی؛ بستر اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می ‌کنند انکارناپذیر است، به ویژه در بحران کرونا که علاوه بر پوشش رسانه ای مناسب، به ارتباطات سالم، جلوگیری از انتشار شایعات و ارتقای سواد سلامت مخاطبان خود کمک شایان توجهی کرده و تاثیر شایانی در تقویت اعتماد، امیدواری، همدلی و همفکری بیشتر بین مدیران و مردم داشته است.

اینجانب ضمن عرض تبریک این روز به یکایک فعّالان عرصه ارتباطات، صاحبان اندیشه و قلم بخصوص به همکارانم در حوزه ستادی که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی، همسویی، صداقت، شجاعت و امانت ضمن حفظ مصالح سازمان در جهت انجام رسالت خطیر خود بدون هیچ چشم داشتی فعالیت می کنند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

  

دکتر امیدوار رضایی

رییس مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان حکیم

 

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 

 

 


١٣:٥٠ - دوشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٤٥٤٩    /    تعداد نمایش : ١٦٨