صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز همکاری علمی دانشگاههای علوم پزشکی شهیدبهشتی و فلورانس ایتالیا

همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با دانشگاه فلورانس ایتالیا در زمینه های علوم اعصاب، دارویی  و طبیعی آغاز شد.


 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، 22 خردادماه جلسه ای با حضور دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه و جمعی از مسئولان با هدف گسترش فعالیت های بین المللی دانشگاه برگزار شد.

 

 

دکتر بابک شریف کاشانی معاون بین الملل دانشگاه در این جلسه با اشاره به این که برقراری ارتباط دوطرفه با دانشگاههای مطرح دنیا با هدف تبادل دانش یک ضرورت است از امضای  یادداشت تفاهم  و انجام مذاکره شفاهی (MOU) با نماینده دانشگاه  فلورانس ایتالیا خبر داد.

 

وی با تاکید بر این که ایجاد خط ارتباطی علمی بین دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و دانشگاه فلورانس، دانشگاه را به اهداف سلامت نزدیک تر خواهد کرد اظهار امیدواری کرد که در قالب امضای این تفاهم نامه ارتباطات بین المللی دانشگاه توسعه یابد.

 

معاون امور بین الملل دانشگاه، تبادل دانشجو و استاد به صورت کاملا دوطرفه و شرکت در فعالیت های پژوهشی مشترک را از جمله اقدامات اولیه ای دانست که در بستر امضای این تفاهم نامه اجرا خواهد شد.

 

دکتر شریف کاشانی در ادامه با اشاره به این که پاندمی کووید19 مشکلاتی را در حوزه بین الملل ایجاد کرده، گفت: اراده مسئولان دانشگاه برای بسط و گسترش فعالیت های علمی و پژوهشی ستودنی است.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، 22خردادماه جلسه امضای یادداشت تفاهم نامه دانشگاه با دانشگاه فلورانس ایتالیا با حضور رییس دانشگاه، دکتر افشین زرقی معاون تحقیقات و فناوری، دکتر بابک شریف کاشانی معاون اموربین الملل، دکتر حائری، دکتر نوبری نماینده دانشگاه فلورانس و جمعی از مسئولان حوزه پژوهش و بین الملل دانشگاه برگزار شد.

 

انتهای پیام/

 

کدخبرنگار:7701س.ق


١٤:٢٩ - شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٥٣٦٨    /    تعداد نمایش : ١٧٤