صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید دکتر زالی از دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از بخش های مختلف دفتر فنی دانشگاه که به تازگی بازسازی شده است، بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر علیرضا زالی در بازدید از دفتر فنی دانشگاه که به تازگی نوسازی شده است، اظهار کرد: بازسازی این واحد یکی از دستاوردهای بسیار مهم دانشگاه است که در کوتاهترین زمان ممکن فرایند اجرایی و عملیاتی آن محقق شد.

 

وی تامین منابع مالی برای بازسازی این واحد  در مدت زمان کوتاه و با رعایت استانداردهای لازم و کیفیت مطلوب را اقدامی با ارزش عنوان کرد که می توان از آن برای به سرانجام رساندن سایر پروژه ها الگوسازی کرد.

 

 

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به گستره جغرافیایی عملکرد دفاتر فنی در دانشگاه های علوم پزشکی بر اهمیت جایگاه این دفاتر تاکید کرد.

دکتر زالی با اشاره به گستردگی مسئولیت ها و وظایف دفتر فنی در دانشگاه و افزایش این مسئولیت ها در طول سال های اخیر، بر ضرورت توجه ویژه به این حوزه تاکید کرد.

وی ضمن ابراز رضایت از عملکرد معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و چابکی مدیران این معاونت، عملکرد مطلوب دفترحقوقی و دفتر فنی دانشگاه را عاملی برای تسریع بخشیدن به تحقق اهداف و ماموریت های سایر بخش های دانشگاه عنوان کرد.

 

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به مراجعه شرکت های مختلف عمرانی و پیمانکاران به دفتر فنی دانشکاه برلزوم  مطلوب بودن وضعیت فیزیکی دفتر فنی دانشگاه تاکید کرد.

وی با اشاره به توانمدی های دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نسبت به سرعت بخشیدن به پروژه های در دست این واحد ابراز امیدواری کرد.

دکتر محمود خدادوست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز در این بازدید ضمن قدردانی از حمایت های دکتر زالی برای پیشرفت دانشگاه در تمامی سطوح، گفت: علی رغم اینکه در یکی دو سال اخیر درگیر بحث کرونا هستیم، اما خوشبختانه امور مربوط به دانشگاه به بهترین شکل در حال انجام است.

وی با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های تیم دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نسبت به ضرورت تسریع بخشیدن به فعالیت های این واحد در طول ماه های آتی تاکید کرد.

 

مهندس کورش عابدینی مدیر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی دانشگاه با اشاره به اهمیت و ضرورت بازسازی دفتر فنی دانشگاه، به تشریح و توضیح درباره روند بازسازی این واحد پرداخت و اظهار امیدواری کرد که پروژه های بزرگ دانشگاه همچون ساختمان جدید بیمارستان شهدای تجریش با قدرت و توان بیشتری پیشرفت کنند.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7703م.ر


١٩:١٠ - يکشنبه ٢٣ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٥٣٩٦    /    تعداد نمایش : ٣١٢