صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تسلیت دکتر زالی در پی درگذشت دو خبرنگار درحادثه دلخراش ارومیه

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در پیامی درگذشت دو بانوی خبرنگار را در سانحه واژگونی اتوبوس اعزامی به استان آذربایجان غربی تسلیت گفت.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در این پیام درگذشت مهشاد کریمی خبرنگار ایسنا و ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا در حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس در ارومیه را به جامعه رسانه ای کشور تسلیت گفت.

 

در این پیام آمده است:

" انا لله و انا الیه راجعون

‏ درگذشت ناگهانی بانوان خبرنگار حوزه زیست محیطی؛ مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی در سانحه دلخراش واژگونی اتوبوس در استان آذربایجان غربی باعث اندوه و تاثر فراوان اینجانب شد.

فقدان این خبرنگاران فعال و تاثیرگذار حوزه محیط زیست که در حین ماموریت و در راستای تحقق رسالت حرفه ای خویش جان باختند را به خانواده ارجمندشان، اصحاب رسانه ، همکاران و بازماندگان آنان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آنان رحمت و غفران الهی و  برای سایر مصدومان این حادثه سلامت عاجل مسئلت دارم.

دکتر علیرضا زالی

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران"

 

براساس این گزارش 25 نفر از خبرنگاران رسانه های مختلف کشور صبح چهارشنبه دوم تیرماه 1400 برای بازدید از طرح های ستاد احیای ارومیه عازم پیرانشهر شدند که اتوبوس آنان در ۱۵ کیلومتری این شهرستان دچار حادثه شد و در این حادثه شادروان مهشاد کریمی و شادروان ریحانه یاسینی جان باختند و جمع کثیری از خبرنگاران رسانه های مختلف نیز مصدوم شدند.

انتهای پیام/

 

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 


٢٣:٠٦ - چهارشنبه ٢ تير ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٥٧١٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٦