صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تکریم و معارفه رییس دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه برگزار شد

صبح امروز مراسم تکریم و معارفه رییس دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری و مشاور رییس دانشگاه در محل این دانشکده برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر محمدمهدی صدوقی معاون آموزشی دانشگاه در این مراسم ضمن عرض خداقوت به دکتر آرش خجسته رییس پیشین این دانشکده، از تلاش ها و همراهی های غیرقابل انکار وی در مسیر پیشبرد اهداف فناورانه دانشگاه تقدیر و بیان کرد: دانشکده فناوری های نوین پزشکی، با تاکید بر لزوم ایجاد فضایی متمایز از سایر دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی راه اندازی شد و تاکنون با همراهی اعضای هیئت رییسه و هیئت علمی آن، در مسیر کسب جایگاه متعال پژوهشی و فناورانه گام های بزرگی برداشته است.
 
 
وی انتصاب دکتر مسعود سلیمانی را به عنوان رییس جدید به وی و سایر کارکنان دانشکده تبریک گفت و ادامه داد: اعضای هیئت رییسه دانشگاه در ادامه این مسیر آمادگی هرگونه همکاری به منظور تسریع در حرکتی فناورانه و فراتر از آموزش های تئوری را دارد.
 
 
دکتر صدوقی با اشاره به لزوم حضور اعضای هیئت علمی سایر دانشکده ها و چهره های علمی حوزه بالین در عرصه فناوری، حمایت همه جانبه معاونت آموزشی دانشگاه را در این خصوص اعلام کرد.
معاون آموزشی داتشگاه،  همچنین آغاز فعالیت دکتر خجسته به عنوان مدیر امور نخبگان و دانشجویان استعداد درخشان وزارت بهداشت را به وی تبریک گفت.
 
 
دکتر افشین زرقی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه نیز در این مراسم از اقدامات دکتر خجسته به منظور تحقق اهداف دانشکده تقدیر کرد و دستاوردهای پژوهشی و فناورانه این دانشکده را قابل دفاع دانست.
وی در ادامه با تاکید بر رویکرد فناورانه وزارت بهداشت و لزوم حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم، اظهار کرد: حضور اعضای هیئت علمی در حوزه فناوری و فعالیت در مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان، سرمایه گذاری عظیمی است که باید صورت گیرد و هیئت رییسه دانشگاه در تمامی این مراحل، اعضای هیئت علمی را همراهی می کند.
 
 
به گفته معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، اتاق اعضای هیئت علمی می تواند یک شرکت دانش بنیان باشد و در این زمینه نباید از ظرفیت دانشجویان دکترا برای تولید محصول نیز غافل شد.
 
 
 
دکتر آرش خجسته رییس پیشین دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه ضمن تقدیر از حمایت های رییس دانشگاه و همدلی کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشکده در دوره ریاست خود، بر ضرورت توجه هرچه بیشتر به تمایز گروه های این دانشکده با گروه های علوم پایه تاکید کرد و افزود: سال گذشته بیشترین رشد پژوهشی توسط دانشکده فناوری نوین پزشکی دانشگاه صورت گرفته بود و این حرکت باید پرشتاب ادامه داشته باشد.
 
 
دکتر مسعود سلیمانی رییس جدید دانشکده فناوری نوین پزشکی دانشگاه نیز در ادامه، از تلاش های دکتر خجسته تقدیر و عنوان کرد: فعالیت در راستای تحقق اهداف به ویژه تقویت ارتباط با حوزه صنعت در دستور کار قرار دارد و امید است در این دوره گام های موثری در زمینه رشد و پیشرفت دانشکده برداشته شود.
 
 
در این مراسم که با حضور دکتر حائری مشاور رییس دانشگاه و جمعی از کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر و هدایا از رییس پیشین دانشکده نیز تقدیر شد.
 
 
انتهای پیام/
کد خبرنگار: 7702 ی.ق
 


١٢:٣٢ - سه شنبه ٢١ دی ١٤٠٠    /    عدد : ١١٢٥١٨    /    تعداد نمایش : ٦٠٨