صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارایه تسهیلات ویژه فروشگاه شهر فرش به کارکنان دانشگاه

 

مدیر امور رفاهی دانشگاه از انعقاد تفاهم نامه با مجموعه فروشگاه و نمایشگاه شهر فرش و ارایه تسهیلات ویژه به کارکنان دانشگاه خبر داد.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از مدیریت امور رفاهی، دکتر مهرداد اسماعیلی مدیر امور رفاهی دانشگاه ضمن بیان این مطلب گفت: براساس این تفاهم نامه همکاران دانشگاه از شرایط ویژه خرید فرش از مجموعه فروشگاه و نمایشگاه شهر فرش بهره مند می شوند.

 

دکتر مهرداد اسماعیلی خاطرنشان کرد: احراز هویت سازمانی همکاران دانشگاه در این مجموعه از طریق ارایه کارت پرسنلی یا بهشتی کارت، فیش یا حکم حقوقی انجام می شود.

 

به گفته وی تمامی همکاران شاغل و بازنشسته دانشگاه می‌توانند از خدمات ویژه و شرایط اقساطی و تخفیفات این فروشگاه با ارسال عدد 88 به سرشماره 100048062 بهره‌مند شوند. پس از ارسال کد برای ثبت نهایی، کارشناسان شهر فرش طی 72 ساعت با همکاران تماس می گیرند .

 

سرویس رفت و برگشت  رایگان مشتریان به فروشگاهها دراستان های تهران و البرز، حمل محصولات خریداری شده به صورت رایگان به سراسر کشور و امکان تعویض فرش خریداری شده تا 5 روز در صورت عدم استفاده از فرشبرخی از خدمات و تسهیلات این مجموعه فروشگاهی است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص تسهیلات خرید نقدی و اقساطی اینجا کلیک کنید.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700


١١:٤٥ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٤٠٠    /    عدد : ١١٢٧٧٧    /    تعداد نمایش : ٢٧٨