صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

میز خدمت سلامت در بیمارستان های تابعه دانشگاه برپا می شود

 

مدیر پرستاری دانشگاه از برپایی میز خدمت سلامت در بیمارستان های تابعه دانشگاه در راستای شناسایی و رفع چالشهای حوزه پرستاری خبر داد.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از معاونت درمان، فروغ مولا مدیر پرستاری دانشگاه ضمن حضور در میزخدمت سلامت بیمارستان مهدیه در نشستی با مترون و سرپرستاران بخشهای مختلف این مرکز نیز دیدار و گفت و گو کرد.

 

وی با اشاره به برپایی میز خدمت سلامت در تمام بیمارستانهای تابعه دانشگاه گفت: برپایی میز خدمت سلامت از بیمارستان مهدیه آغاز شد و در سایر بیمارستان های تابعه دانشگاه نیز انجام می شود تا ضمن شناسایی دغدغه ها و چالش های حوزه پرستاری بتوانیم پیگیری های لازم  برای رفع این چالشها را از طریق مراجع ذیصلاح دانشگاهی و غیردانشگاهی انجام دهیم.

 

فروغ مولا  کادر پرستاری را یکی از بزرگترین گروه  های شغلی دانشگاه از نظر تعداد برشمرد و افزود: این گروه شغلی با چالش های متنوعی روبرو  است که در پاندمی کووید 19 این چالش ها وسیعتر و متنوع تر شده است و توجه به دغدغه های کادر پرستاری در این پاندمی لازم و ضروری است.

 

وی برپایی میز خدمت در بیمارستانهای تابعه دانشگاه را راهکاری مناسب برشمرد که در راستای  شناسایی و رفع دغدغه ها و چالش های کادر پرستاری می تواند مثمرثمر باشد.

 

مدیر پرستاری دانشگاه، ارتباط مستقیم با کادر پرستاری و تبیین آخرین استانداردها و دستورالعمل های حوزه پرستاری و نیروی انسانی را از دیگر اهداف برپایی میز خدمت سلامت برشمرد.

 

پس از خاتمه این نشست فروغ مولا مدیر پرستاری دانشگاه در میز خدمت سلامت بیمارستان مهدیه حضور یافت و ضمن گفت وگو با کادر پرستاری از نزدیک در جریان دغدغه های آنان قرار گرفت.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٢:١٧ - شنبه ٩ بهمن ١٤٠٠    /    عدد : ١١٣١١٩    /    تعداد نمایش : ٢٠٣