صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

عکسچین؛ تصاویر منتخب خردادماه

عکس‌ها را می‌توان راویان خوش سخنی دانست که بی ‌هیچ کلامی برای ما قصه می‌گویند، صادقانه ترین روایت‌ها را می‌توان از قاب دوربین‌ها دید و شنید؛ قصه‌هایی واقعی، تلخ، شیرین و رنگارنگ. در این گزارش، شش عکس منتخب خردادماه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را مشاهده می‌کنید.


اینجا یکی از کارخانه‌های تولید "نورد" در نزدیکی پاکدشت است. در این قاب، تصویر کارشناسان بهداشت حرفه ای شاغل در این کارخانه را در حین انجام وظیفه مشاهده می‌کنید.

برای دیدن تصاویر در ابعاد اصلی روی آن‌ها کلیک کنید

 

 معمولا داوطلبان برای شرکت در آزمون سعی می‌کنند استرس را از خود دور کرده و در وضعیت راحتی حاضر شوند، این عکس یکی از داوطلبان آزمون دستیاری است که در دانشکده پزشکیثبت شده است.

 

 تجربه‌ یک زندگی مشترک با چند هم‌اتاقی در خوابگاه می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد، زندگی خوابگاهی اگر یکی از بهترین قسمت های زندگی آدم‌ها نباشد، حتما یکی از خاطره‌انگیزترین هاست.

 

زوجی که در عکس می‌بینید یکی از 45 زوج دانشجویی هستند که در جشن ازدواج دانشجویی شاخه نبات امسال دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی حضور داشتند.

 

 استرس، بخش جدایی ناپذیر زندگی دانشجویی است؛ حال و هوای کتابخانه‌ها در ایام امتحانات این واقعیت را به خوبی به تصویر می‌کشد.

 

دانشجویی که در این عکس می‌بینید یکی از 60 دانشجوی نو ورود هندی دانشگاه است.

 

 

انتهای پیام/

 


 

 


١١:١٣ - شنبه ٤ تير ١٤٠١    /    عدد : ١١٧٩٧٤    /    تعداد نمایش : ٥٦١