صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روسای بیمارستان های شهدای تجریش و آیت الله طالقانی منصوب شدند

با حکم رییس دانشگاه دکتر شهرام علمداری به عنوان رییس بیمارستان شهدای تجریش و دکتر محمدرضا مشاری به عنوان سرپرست بیمارستان آیت الله طالقانی منصوب شدند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه در احکام جداگانه ای  دکتر شهرام علمداری را به عنوان رییس مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهدای تجریش و دکتر محمدرضا مشاری را به عنوان سرپرست مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی آیت الله طالقانی منصوب کرد.

 

 

در این احکام آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر شهرام علمداری

دانشیار محترم دانشگاه

سلام علیکم،

با توجه به تعهد، شایستگی و سوابق ارزشمند علمی و اجرایی جنابعالی به موجب این ابلاغ  به عنوان رییس مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهدای تجریش منصوب می شوید تا با استعانت از خداوند متعال و رعایت موازین شرعی و قانونی نسبت به انجام وظایف و امور محوله اقدام نمایید.

موفقیت شما را تحت عنایات حضرت ولیعصر(عج) در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق برنامه ها و ارتقای جایگاه ملی و بین المللی دانشگاه از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

دکتر علیرضا زالی

رییس دانشگاه

 

 

 برادر گرامی جناب آقای دکتر محمدرضا مشاری

استادیار محترم دانشگاه

سلام علیکم،

با توجه به تعهد، شایستگی جنابعالی به موجب این ابلاغ  به عنوان سرپرست مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی آیت الله طالقانی منصوب می شوید تا با استعانت از خداوند متعال و رعایت موازین شرعی و قانونی نسبت به انجام وظایف و امور محوله اقدام نمایید.

موفقیت شما را تحت عنایات حضرت ولیعصر(عج) در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق برنامه ها و ارتقای جایگاه ملی و بین المللی دانشگاه از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

  

دکتر علیرضا زالی

رییس دانشگاه

دکتر شهرام علمداری فوق تخصص غدد و متابولیسم و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است.

 از جمله سوایق اجرایی وی می توان به ریاست بیمارستان آیت الله طالقانی، ریاست اورژانس و پلی کلینیک مجتمع بیمارستانی حضرت امام خمینی (ره) تهران از سال 78 تا 82، ریاست اورژانس کشور در سال های 83 و 84، ریاست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از سال 1384، ریاست شعبه بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از سال 88 تا 90، عضو هئیت مدیره انجمن علمی تخصصی چاقی کشور، مشاور اجرایی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سال 88 اشاره کرد.وی همچنین سابقه معاونت پژوهشی پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم را در کارنامه دارد.

 

دکتر محمدرضا مشاری نیز فارغ التحصیل رشته بیهوشی و مراقبت های ویژه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است . وی  رتبه دوم بورد تخصصی کشوری در سال۱۳۹۲ است که از سال 1393 به عضویت هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درآمده است.

در کارنامه حرفه ای دکتر مشاری، معاونت درمان بیمارستان طالقانی از سال ۹۶، معاونت اموزشی بخش بیهوشی از سال ۹۶، مسوولیت فنی بیمارستان طالقانی از سال ۹۶ و ریاست بخش اتاق عمل بیمارستان طالقانی از سال ۹۸  به چشم می خورد.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 

 


١٧:٢٠ - چهارشنبه ٨ تير ١٤٠١    /    عدد : ١١٨٢٥٧    /    تعداد نمایش : ١٠٦٥