صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور دانشگاه در نمایشگاه جنبی اجلاس رایزنان فرهنگی ایران

دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ضمن حضور در نمایشگاه جنبی دهمین اجلاس رایزنان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، به ارایه ظرفیت‌های علمی، آموزشی و دستاوردهای خود پرداخت.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی  به نقل از معاونت بین الملل، دهمین اجلاس رایزنان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور و نمایشگاه ظرفیت‌های علمی فرهنگی کشور با حضور رییس جمهور  آغاز به کار کرد.

 

در حاشیه این اجلاس شش روزه نمایشگاه ارایه ظرفیت‌های علمی و فرهنگی کشور نیز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی‌پور رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی افتتاح شد.

 

در این نمایشگاه  که برگزیدگان مراکز فرهنگی  علمی کشور و فعالان حوزه فرهنگ و کارآفرینان حوزه صنایع دستی و هنری حضور داشتند، دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی نیز با برپایی غرفه به ارایه دستاوردها و ظرفیت های علمی و آموزشی و پژوهشی خود در عرصه سلامت پرداخت.

 

در همایش مذکور جمعی از مسئولان کشوری از جمله رییس مجلس، وزرای خارجه، ارشاد، کشور و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مشاور رییس جمهور و شهردار تهران به سخنرانی پرداختند.

 

براساس این گزارش حجت الاسلام ایمانی پور و وزیر کشور از غرفه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در بخش جنبی اجلاس بازدید کرده و از نزدیک در جریان ظرفیت ها و دستاوردهای دانشگاه قرار گرفتند.

 

همچنین رایزنان فرهنگی کشورهای منطقه آمایشی دانشگاه (ایتالیا، فرانسه، مالزی) و سایر کشورها از جمله پاکستان، افغانستان، سوریه، عراق، هند، اندونزی، نیجیریه، قطر، آلمان و .... از غرفه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی بازدید کردند.

 

براساس گزارش مذکور رایزنان فرهنگی ضمن حضور در غرفه دانشگاه از نزدیک با توانمندی ها، فعالیت ها، دستاوردهای بین المللی دانشگاه آشنا شدند و  درخصوص راه‌های گسترش ارتباطات و تعاملات دانشگاه با کشور مقصد به بحث و تبادل نظر پرداختند.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٥:٥٧ - چهارشنبه ١٢ مرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٩٤٠٠    /    تعداد نمایش : ١٤٩