صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه مربوط به امتیاز کرونا برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی 22 مهرماه

مدیریت توسعه سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اطلاعیه‌ای مربوط به امتیاز کرونا برای پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدامی 22 مهرماه 1401 منتشر کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی،  مدیریت توسعه سرمایه انسانی در اطلاعیهای نحوه احتساب امتیاز کرونا درخصوص پذیرفته شدگان اولیه شرکت کننده در آزمون استخدامی 22 مهرماه 1401 را اعلام کرد.

 

 

براساس این  اطلاعیه درخصوص پذیرفته شدگان اولیه که در کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش، امتیاز کرونا دریافت نکرده‌اند امکان لحاظ کردن امتیاز کرونا به هیچ‌وجه وجود ندارد بنابراین از تکمیل و ارسال فرم کرونا خودداری کنند.

 

همچنین پذیرفته شدگان اولیه که نامه از سایر دانشگاه‌ها ارسال کرده‌اند درصورت قرار گرفتن در لیست پذیرفته شدگان نهایی  باید اصل فرم کرونا با تمام امضاها را  به این دانشگاه ارایه دهند.

 

پذیرفته شدگان اولیه که صرفا فرم کرونا را بارگذاری کردند و تمامی تاییدیه‌ها(امضاها) در فرم مذکور تکمیل نبوده است نیز باید از دانشگاه مربوطه نامه خطاب به معاونت توسعه مدیریت و منابع یا مدیریت توسعه سرمایه انسانی این دانشگاه تا روز دوشنبه سوم بهمن ماه 1401 ارسال کنند.

 

پذیرفته شدگان نهایی که امتیاز کرونا دریافت می کنند باید اصل فرم را به این دانشگاه تحویل دهند .

 

براساس این اطلاعیه تمامی مسئولیت عدم اجرای موارد فوق برعهده فرد است.

 

پذیرفته شدگان اولیه که در دوران کرونا در واحدهای تابعه این دانشگاه اشتغال داشتند و برای تکمیل فرم اقدام کرده و از واحد محل خدمت تاییدیه( فرم) گرفتند و به معاونت مربوطه ارایه کردند نیز مشمول بندهای مذکور نیستند.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 

 

 

 

 

 

 


١٠:٤٢ - چهارشنبه ٢٨ دی ١٤٠١    /    عدد : ١٢٤٧٦٢    /    تعداد نمایش : ٢٩٨٥