صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از بازنشستگان و تلاشگران نمونه در بیمارستان لقمان حکیم

  

در مراسمی با حضور مسئولان بیمارستان لقمان حکیم از بازنشستگان و تلاشگران نمونه حوزه خدماتی این مرکز یکشنبه 12 اردیبهشت ماه تقدیر شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از بیمارستان  لقمان حکیم، به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در مراسمی با رعایت پروتکل های بهداشتی از تلاشهای ارزنده بازنشستگان و تلاشگران نمونه این مرکز تجلیل به عمل آمد.

 

در این مراسم که دکتر محمدرضا حاجی اسماعیلی معاون آموزشی و پژوهشی مرکز، سعدی بنار مدیر مرکز،  فاطمه گودرزی مدیر پرستاری حضور داشتند، سعدی بنار ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگی در ماه بندگی و بخشودگی فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت.

 

 وی در سخنان خود از زحمات و تلاشهای مجاهدانه همکاران تلاشگر حوزه خدمات این بیمارستان در راستای خدمت رسانی به بیماران و مراجعان به ویژه در طول پاندمی کرونا قدردانی کرد.

 

در ادامه این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایایی از رضا گلشنی مسئول واحد خدمات مرکز، همکاران بازنشسته (تهمینه بازدار، مریم عبداله آموز، طالب نگاری، خداداد رحمتی،  قدرت بصیر، سلیمان ولی زاده ) تلاشگران نمونه (داریوش طاهری، کریم شعبانی، زلفعلی اله وردی، اکبر یوسفی، آرش بصیری، بهنام نصیر زاده ) و کشیک های خدمات(محمد رضا لطیفیان، فرداد رضائی، حسن جهان دیده، علی کاظمی، روح الله باقری، امیر نور افکن، جعفر حسینی، محمد حسین آزادی) تجلیل به عمل آمد .

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 


٠٩:٣٥ - دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٤١٤٤    /    تعداد نمایش : ١٥٥