صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر نمایندگان دانشجویان از رییس دانشگاه به مناسبت روز معلم

 

 نمایندگان دانشجویان دانشگاه همزمان با هفته بزرگداشت مقام استاد  در دیداری صمیمانه با دکتر زالی رییس دانشگاه از زحمات بی شائبه  این استاد گرانقدر در دانشگاه و ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران قدردانی کردند.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، عصر روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه 1400 جمعی از دبیران کانون های فرهنگی، شورای صنفی، انجمن های علمی و نشریات دانشجویی دانشگاه به مناسبت روز معلم  و بزرگداشت مقام شامخ استاد با دکتر زالی رییس دانشگاه دیدار کردند.

 

در این دیدار صمیمانه  حاضران به نمایندگی از تمامی دانشجویان با اشاره به نقش و جایگاه والای استاد در تربیت نسل آینده، روز استاد را به  ریاست دانشگاه تبریک گفتند.

 

دانشجویان ضمن تقدیر از زحمات بی شائبه دکتر زالی  در حوزه آموزش و درمان و پژوهش، از تلاش های شبانه روزی وی از ابتدای شیوع  کرونا در ستاد فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران قدردانی کردند.

 

دکتر زالی نیز ضمن بیان سخنانی به اهمیت جایگاه دانشجویان و اساتید در حوزه سلامت اشاره کرد و توفیق و سربلندی تمامی دانشجویان را خواستار شد.

 

در خاتمه این نشست دانشجویان نیز ضمن تقدیر از مقام شامخ استاد  با اهدای هدیه ای از تلاش های ارزنده دکتر زالی قدردانی کردند.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٦:٣٣ - دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٤١٨٧    /    تعداد نمایش : ٢٤٦