صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

رونمایی از اپلیکیشن موبایلی ثبت واکسن در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 اپلیکیشن موبایلی ثبت واکسن به صورت پایلوت در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی رونمایی شد.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی sbmuبه نقل از معاونت امور بهداشتی، رونمایی از اپلیکیشن مذکور با حضور دکتر تبریزی رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، دکتر فرخی معاون اجرایی وی و دکتر اختر دانش رییس اداره پرونده سلامت الکترونیک وزارت بهداشت در پایگاه تجمیعی واکسیناسیون سرای محله جماران انجام شد.

 

بنا به این گزارش اپلیکیشن موبایلی ثبت واکسن کرونا در دو نسخه اندروید و ios توسط وزارت بهداشت طراحی شده است و استفاده از آن سبب افزایش سرعت و دقت در ورود اطلاعات آنلاین خواهد شد. به نحوی که برای ثبت داده به هیچ عنوان نیاز به تایپ نیست و پس از اسکن کد ملی مراجعان و بارکد واکسن با دوربین تلفن همراه واکسیناتور، تمامی داده ها بر روی سامانه بارگذاری می شود.

 

به گزارش معاونت امور بهداشتی تمامی پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تا پایان این هفته به  اپلیکیشن مذکور مجهز می شوند و پس از بررسی مشکلات احتمالی، به صورت فراگیر در سایر دانشگاه ها نیز مورد استفاده و بهره برداری قرار می گیرد.

 

براساس این گزارش دکتر تبریزی و هیئت همراه  در بازدید مذکور از نزدیک به بررسی و ارزیابی نحوه ثبت نام و نوبت دهی، روند پذیرش سالمندان، ویزیت و مشاوره پزشکی، تزریق واکسن، اطلاعات مراقبان سلامت و مراقبت های بعد از تزریق پرداخته و از روند اجرای کار ابراز رضایت کردند.

 

انتهای پیام /

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٢:٠٤ - چهارشنبه ١٢ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٥١٥٩    /    تعداد نمایش : ٢٨٩