صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح مرکز جامع واکسیناسیون شهید مدافع سلامت صالح مهدوی مجد با حضور دکتر زالی

امروز سه شنبه بیست و سوم شهریور ماه آیین بهره برداری از مرکز جامع واکسیناسیون شهید مدافع سلامت صالح مهدوی مجد با حضور دکتر علیرضا زالی و سردار اخوان مهدوی فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران به همت نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در این مراسم با تاکید بر اهمیت کرامت و بخشش در فرهنگ شیعه اظهار کرد: وزارت بهداشت نقشه راهی را در ستاد ملی کرونا ترسیم کرده است که بر اساس جمعیت، جغرافیا مراکز واکسیناسیون برای پوشش واکسن در کشور نیازسنجی و مکان یابی می شوند.

 

وی با بیان اینکه مراکز واکسیناسیون در تهران نیز بر اساس این نقشه راه اندازی می شوند، افزود: بعد از اینکه مقام معظم رهبری در یک جلسه غیر مترقبه در صدا وسیما حضور یافتند و فرمودند که طغیان بیماری کووید 19 من را بر آن داشت تا امروز با مردم در این باره سخن بگویم، یک جنبش و حرکت متحولانه و جهادی را شاهد بودیم و آیین امروز نیز نمادی از این حرکت جهادی است.

 

وی تاکید کرد: سکان دار این حرکت جهادی در این مرکز برادر سختکوش، پرتلاش و مومن وانقلابی، سردار اخوان است.

 

سردار اخوان نیز در این مراسم با ابراز امیدواری نسبت به به ثمر نشستن تلاش ها برای مقابله با بیماری کرونا در کشور، تاکید کرد: اگر روحیه انقلابی و جهادی وجود نداشته باشد، همه منابع و امکانات نیز بسیج شوند، رسیدن به اهداف ممکن نخواهد بود.

 

وی روحیه جهادی حاکم بر برنامه ها و فعالیت های انجام شده در استان تهران برای انجام واکسیناسیون را عامل این دانست که با کمترین هزینه و کمترین نیروی انسانی هدف مورد نظر محقق شود.

 

وی با بیان اینکه پس از فرمان مقام معظم رهبری، از بیستم مردادماه تا کنون نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با یک شتاب بیشتر، امکانات و ظرفیت ها بسیج شده اند تا بتوانیم شعار ما می توانیم را محقق کرده و برای جهان الگوسازی کنیم.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7703م.ر


١١:٢٩ - سه شنبه ٢٣ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٨٠٥٥    /    تعداد نمایش : ٢٦٢