صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تکریم و معارفه رییس بیمارستان شهدای تجریش برگزارشد

مراسم  تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید بیمارستان شهدای تجریش با حضور دکترخدادوست معاون توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه چهارشنبه سوم آذرماه برگزارشد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از بیمارستان شهدای تجریش، دکتر خدادوست در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج مستضعفان به اهمیت توانمندی کارکنان اداری ومشارکت کادردرمان در افزایش بهره وری اشاره کرد و گفت: بیمارستان شهدای تجریش پتانسیل های فراوانی دارد و اصلاح فرایندها و فعال کردن پتانسیل های نهفته بیمارستان می تواند منجر به افزایش بهره وری در حوزه های درمانی و اداری شود.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه بر ظرفیت های بالای بیمارستان شهدای تجریش تاکید کرد و  گسترش خدمات و افزایش رضایتمندی مردم در حوزه بهداشت و درمان را از جمله اولویت های مسئولان این مرکز دانست.

 

دکترخدادوست با اشاره به  این که فعالیت های انجام گرفته در پاندمی کرونا در سایه تعامل و همکاری تیم مدیریتی؛ مسئؤلان و کارکنان بیمارستان صورت گرفته است خواستار تلاش مضاعف همکاران این مرکز برای رسیدن به نتایج مطلوبتر شد.

 

وی با تاکید بر این که در ادامه مسیر با سختکوشی و ممارست بیشتر حتما خدمات با کیفیتی به مردم ارایه خواهیم داد اظهار امیدواری کرد که با تلاش همکاران در عرصه خطیر سلامت به زودی شاهد ریشه کنی ویروس کرونا باشیم.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در خاتمه سخنان خود ضمن تقدیر از اقدامات دکتر خشنود و دکترمقیمی در دوران تصدی مسئولیت در این بیمارستان برای آنان در سایر مراحل زندگی حرفه ای آرزوی توفیق کرد. دکتر خدادوست در ادامه دکترامام هادی را به عنوان رئیس جدید و دکتر خادمی را به عنوان مدیرجدید بیمارستان شهدای تجریش معرفی کرد و برای آنان در انجام وظایف محوله آرزوی توفیق کرد.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٤:١٨ - چهارشنبه ٣ آذر ١٤٠٠    /    عدد : ١١٠٤٨٨    /    تعداد نمایش : ٥٦٧