صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

نتایج آزمون توجیهی بدو خدمت وزارت بهداشت اعلام شد

نتایج اولین آزمون توجیهی بدو خدمت کارکنان جدید الاستخدام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از معاونت توسعه مدیریت و منابع، آزمون مذکور ۱۹ اسفندماه ۱۴۰۰در دانشگاه های علوم پزشکی کشور و سازمان‌های وابسته برگزار شد.

 

مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه در این خصوص گفت: نتایج این آزمون، پس از دریافت و تجمیع نتایج آزمون جامع و نتایج بسته اختصاصی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و سازمان‌های وابسته از هفتم اردیبهشت ماه  ۱۴۰۱در سامانه آموزش و توانمندسازی به آدرس الکترونیکی  https://karmand.behdasht.gov.ir  بارگذاری شده است.

 

دکتر داریوش مهدوی مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه درخصوص نحوه اعلام نتایج گفت:  کارمندانی که در اولین آزمون توجیهی با موفقیت شرکت کردند می توانند نتایج قبولی را در پروفایل شخصی خود در سامانه رشد در بخش «خدمات آموزشی» ملاحظه کنند.

 

وی افزود: قبولی در این دوره در سوابق آموزشی سال 1400 محاسبه و اعمال می شود. کارکنانی که این آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند، از این پس می‌توانند در سایر دوره‌های آموزشی ضمن خدمت در چارچوب قوانین و مقررات، شرکت کنند.

 

مدیر توسعه سازمان و تحول اداری خاطرنشان کرد: تمامی محتواهای آموزشی مندرج در این دوره آموزشی پس از اتمام دوره نیز در پروفایل شخصی کارمندان قابل استفاده و بهره برداری است.

 

دکتر داریوش مهدوی با اشاره به ثبت نام 1611 نفر در آزمون دوم دوره آموزش توجیهی گفت: پیش بینی می شود دومین آزمون جامع توجیهی بدو خدمت خرداد ماه1401 توسط وزارت بهداشت برنامه ریزی و اجرا شود.

 

به گفته وی فراگیرانی که تمامی آزمونهای الکترونیکی و بسته اختصاصی دانشگاه را با موفقیت در بازه زمانی تعیین شده سپری کنند، مشمول آزمون جامع آتی می شوند.

 

دکتر مهدوی در خاتمه خاطرنشان کرد: مردودین و غایبین در این آزمون جامع می توانند با مطالعه دقیق و کسب آمادگی لازم پس از طی یک دوره محرومیت در دوره های بعدی آزمون جامع شرکت کنند که متعاقبا اطلاعات و زمان ثبت نام و برگزاری دوره اعلام  می شود.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١١:٠٧ - يکشنبه ١٨ ارديبهشت ١٤٠١    /    عدد : ١١٦٢٨٦    /    تعداد نمایش : ١٨٧