صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پوشش رایگان بیمه تکمیلی درمان تمامی همکاران دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 

مدیر امور رفاهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از آغاز فرآیند ثبت نام بیمه تکمیلی درمان همکاران دانشگاه خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و به نقل از مدیریت امور رفاهی، دکتر مهرداد اسماعیلی اظهار کرد: پوشش بیمه تکمیلی درمان همگانی کلیه همکاران دانشگاه (اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی تبصره 3و4، طرحی و ضریب K) بدون پرداخت هزینه ای از جانب پرسنل برای دومین سال پیاپی انجام می شود.

 

وی در همین راستا افزود: پس از برگزاری جلسات کارشناسی متعدد، بهره گیری از مشاورین متخصص این امر، حمایت‌های معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و همچنین مساعدت هیئت رئیسه ارجمند دانشگاه و باتوجه به نیازسنجی صورت گرفته و بازخورد مطلوب از قرارداد سال گذشته، کلیه همکاران دانشگاه تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان همگانی به صورت رایگان قرار می گیرند.

 

دکتر اسماعیلی گفت: قرارداد بیمه تکمیلی درمان سال 1402-1401، با شرکت سهامی بیمه آسیا منعقد شده و برای سال جاری، خدمات بیمه تکمیلی درمان در سه سطح همگانی، نقره ای و طلایی تعریف شد.

 

وی در ادامه افزود: صد در صد حق بیمه تکمیلی درمان در سطح همگانی با فرانشیز 30درصد و به مبلغ 570 هزار تومان توسط دانشگاه –ویژه تمامی همکاران بهشتی- پرداخت می شود و افرادی که تمایل به انتخاب سطح بیمه متفاوتی دارند، می توانند در دو سطح نقره ای و طلایی با فرانشیز 10درصد (به جایگزینی طرح همگانی) و با پرداخت مابه التفاوت آن از خدمات بیمه ای متنوع تری بهره‌مند شوند.

 

مدیر امور رفاهی دانشگاه با بیان این که لازم است تمامی پرسنل دانشگاه جهت بررسی وضعیت بیمه ای خود و همچنین تایید و تطبیق مشخصات فردی به سامانه رفاهی دانشگاه مراجعه کنند، گفت: مهلت بررسی و تایید اطلاعات از بیست و نهم خرداد لغایت چهارم تیر ماه سال جاری تعریف شده است.

 

دکتر اسماعیلی در ادامه با اشاره به این مطلب که در قرارداد سال جاری سقف تعهدات بیمه تکمیلی درمان با توجه به نیاز سنجی های صورت گرفته نسبت به سال های پیش، تغییر یافته است، اظهار کرد: کلیه همکاران دانشگاه می توانند با مراجعه به سامانه رفاهی دانشگاه و ثبت نام افراد تحت تکفل خود (والدین، همسر و فرزندان)، با پرداخت هزینه جداگانه این افراد را تحت پوشش بیمه ای خود قرار دهند.

 

مدیر امور رفاهی دانشگاه گفت: قرارداد بیمه عمر، حادثه و بیمه تکمیلی درمان پرسنل (موضوع تجمیع کلیه امور بیمه ای) در سال جاری 1401 ( از تاریخ 31 خرداد سال جاری لغایت 30 خرداد سال 1402) نیز با شرکت بیمه آسیا منعقد شده است.

 

 دکتر اسماعیلی خاطرنشان کرد: بیمه تکمیلی عمر و حادثه اختیاری (علاوه بر بیمه عمر اجباری) با سرمایه 800/000/000 ریال، پرداخت مبلغ 3/276/000 ریال (بیمه عمر، حوادث، نقض عضو) و با احتساب مالیات بر ارزش افزوده به صورت اختیاری یک بار درسال جهت کلیه کارکنان نیز در نظر گرفته شده است.

 

مدیر امور رفاهی دانشگاه با تاکید بر این که ثبت نام کلیه کارکنان شاغل واحدهای ستادی و غیرستادی صرفا از طریق سامانه رفاهی به نشانی https://refah.sbmu.ac.ir انجام شده و زمان ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمی شود، گفت: نحوه و زمان ثبت نام بیمه تکمیلی درمان کلیه همکاران شرکتی و بیمه روستایی متعاقبا اعلام می شود.

 

وی ادامه داد: تمامی واحدهای تابعه دانشگاه پس از مشخص شدن تعداد متقاضیان نسبت به عقد قرارداد بر اساس طرح های مذکور با شرکت بیمه آسیا اقدام می کنند همچنین برای دریافت پاسخ سوالات در این زمینه، صرفا با رابط رفاهی مرکز خود تماس بگیرید. (برای ارتباط و آشنایی با رابط محترم مرکز خود اینجا کلیک کنید)

 

برای اطلاع از شرایط بیمه تکمیلی درمان در سه طرح (همگانی –نقره ای- طلائی) اینجا کلیک کنید.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار:7701س.ق

 

 

 

 

 


 


٠٨:٣٧ - سه شنبه ٣١ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٧٨٥٣    /    تعداد نمایش : ٢٥٢