صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام سومین دوره پودمانی مقدماتی انفورماتیک پرستاری آعاز شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مجازی از آغاز ثبت نام سومین دوره پودمانی مقدماتی انفورماتیک پرستاری خبر  داد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر آرش خجسته با اشاره به ضرورت بهره مندی از بستر فضای مجازی برای ارتقای عالت آموزشی در کشور اظهار کرد: برای رشد، توسعه به کارگیری روش های انفورماتیک پرستاری و  افزایش شاخص اعتبار بخشی در دانشگاه علوم پزشکی مجازی، طراحی و اجرای دوره پودمانی انفورماتیک پرستاری در دستور کار قرار گرفته است.

 

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مجازی افزود: ثبت نام سومین دوره پودمانی مقدماتی  انفورماتیک پرستاری از 28 خردادماه  آغاز و تا 20 تیرماه نیز ادامه دارد.

 

وی با بیان این که سومین دوره پودمانی مقدماتی  انفورماتیک پرستاری به عنوان برنامه آموزشی ماژولار، کاملا مجازی و با هدف توانمند سازی دانشجویان پرستاری و کارشناسان شاغل در بیمارستانها برگزار می شود افزود: صلاحیت های مدیریت اطلاعات بالینی، توانمندی مدیریت تحولات انفورماتیک و صلاحیت های سواد اطلاعاتی در این دوره ها مورد توجه است.

 

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی خاطرنشان کرد که پس از گذراندن موفقیت آمیز دوره های مذکور توسط شرکت کنندگان، گواهی شرکت در دوره از طرف دانشگاه علوم پزشکی مجازی صادر و اعطا خواهد شد.

 

به گفته دکتر خجسته  دوره پودمانی مقدماتی انفورماتیک پرستاری برای سومین سال در مرحله اعلام فراخوان کشوری برای ثبت نام فراگیران طراحی شده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

 انتهای پیام/

کدخبرنگار:7701س.ق

 

 

 

 

 

 


١٤:٣٢ - سه شنبه ٣١ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٧٩٠٢    /    تعداد نمایش : ١٣٧