صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید جمعی از مدیران وزارت بهداشت از بیمارستان شهدای تجریش

نمایندگان وزارت بهداشت ضمن بازدید از پروژه ساختمان جدید بیمارستان شهدای تجریش نحوه تامین نیروی انسانی این مرکز را مورد بررسی قرار دادند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از معاونت توسعه مدیریت و منابع، ولدی بیرانوند رییس گروه  برنامه‌ریزی و استخدام اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت و دکتر آقایاری نماینده سازمان اداری استخدامی کشور به همراه جمعی از مدیران وزارت بهداشت از ساختمان جدید بیمارستان شهدای تجریش بازدید کردند.

 

این  بازدید با هدف تخصیص مجوز جذب و به کارگیری نیروی انسانی مورد نیاز مراکز بهداشتی درمانی جدید کل کشور انجام شد.

 

در این بازدید که دکتر ناصر پروانی مدیر توسعه سرمایه انسانی، دکتر ایمان وکیل زاده مدیر برنامه ریزی بودجه و پایش عملکرد و مسئولان بیمارستان مذکور نیز حضور داشتند، دکتر ناصر پروانی با اشاره به دشواری‌های برگزاری آزمون های استخدامی گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی همواره در انجام دقیق بندهای قانونی پیشرو بوده است.

 

وی با اشاره به روند فعالیت‌ها افزود: نیروی انسانی بزرگترین سرمایه‌های دانشگاه هستند و تمام توان خود را به کار می‌بندیم تا بتوانیم شایسته‌ترین نیروها را جذب و استخدام کنیم.

 

دکتر ایمان وکیل زاده مدیر برنامه ریزی بودجه و پایش عملکرد با اشاره به تاریخچه درخشان این بیمارستان خاطرنشان کرد: موقعیت جغرافیایی این بیمارستان موجب شده تا بیماران متعددی به آنجا مراجعه و کادر بیمارستان با تمام توان فکری و اجرایی خود در راستای جلب رضایت مراجعان تلاش کرده‌اند.

 

دکتر آقایاری نماینده سازمان امور اداری استخدامی کشور در این بازدید به ضرورت تامین انسانی اشاره کرد و گفت: امیدواریم هرچه سریعتر شاهد خدمات‌رسانی ساختمان جدید این بیمارستان باشیم.

 

در بازدید مذکور تمام بخش‌های ساختمان جدید بیمارستان شهدای تجریش مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص نحوه تامین نیروی انسانی بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


٠٩:٢١ - سه شنبه ١١ مرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٩٢٧٩    /    تعداد نمایش : ٢٠٢