صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تقویت زیرساخت‌ها در مراکز بهداشتی و درمانی باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تقویت زیر ساخت ها درمراکز بهداشتی و درمانی را موجب کاهش هزینه ها برشمرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از معاونت توسعه مدیریت و منابع،  دکتر محمود خدادوست صبح روز چهارشنبه 12 مردادماه پروژه در دست احداث بیمارستان امام حسین(ع) بازدید کرد.

در حاشیه این بازدید که دکتر منافی رییس بیمارستان امام حسین(ع) و جمعی از مدیران بیمارستان حضور داشتند، دکتر محمود خدادوست ضمن بیان سخنانی از حسن نیت خیرین حوزه سلامت که در راستای کاهش آلام بیماران تلاش می کنند تقدیر کرد.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، بازدیدهای دوره‌ای را موجب آشنایی نزدیک با مشکلات و چالش‌هایی که بیمارستان ها با آن مواجه هستند و تسریع در امور برشمرد.

 

وی تاکید کرد: تقویت زیر ساخت‌ها درمراکز بهداشتی و درمانی موجب کاهش هزینه‌ها و رفاه بیشتر شهروندان است.

دکتر منافی رییس بیمارستان امام حسین(ع) نیز ضمن اشاره به چالش های حوزه سلامت گفت: ارتباط نزدیک ستاد دانشگاه و بدنه مراکز بهداشتی و درمانی موجب تسهیل در خدمات رسانی به مراجعان خواهد شد.

دکتر خدادوست ضمن بازدید از کلینیک ویژه و پاویون درحال ساخت بیمارستان امام حسین(ع) به ارایه راهنمودها و توصیه هایی برای تسریع پروژه پرداخت.

بنا بر این گزارش در بازدید مذکور دکتر سعید غلام زاده مشاور اجرایی حوزه معاونت توسعه، دکتر ناصر پروانی مدیر توسعه سرمایه انسانی، مهندس کوروش عابدینی مدیر توسعه منابع فیزیکی و عمرانی، دکتر سید حمید حسینی یزدی مدیر امور حقوقی و خیر حوزه سلامت نیز حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٦:٣٢ - چهارشنبه ١٢ مرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٩٣٦٨    /    تعداد نمایش : ١١٠