صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

خدمت‌رسانی به بیش از 10 هزار زائر اربعین در موکب بسیج جامعه پزشکی دانشگاه

تیم درمانی موکب بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به بالغ بر 10 هزار زائر راهپیمایی اربعین حسینی در شهر نجف خدمات رسانی کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تیم درمانی اعزامی از سوی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه از 18 تا 25 شهریورماه به خدمت رسانی به زائران اربعین در شهر نجف مشغول بودند.
 
 
 
دکتر محمدحسین وزیری رییس موکب درمانی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه در این خصوص از اعزام 72 نفر به منظور استقرار در موکب حضرت فاطمه الزهرا (س) خبر داد و گفت: از این تعداد 16 نفر پزشک، 26 نفر پرستار، 1 نفر داروساز، 6 نفر تکنسین دارویی و مابقی نیروهای خدماتی و اجرایی بودند و شب گذشته نیز آخرین گروه از این تیم به کشور بازگشتند.
 
 
وی با اشاره به خدمت‌رسانی به بالغ بر 10 هزار زائر اربعین در موکب بسیج جامعه پزشکی دانشگاه، عنوان کرد: گرمازدگی، مسمومیت (گاستروآنتریت)، سرماخوردگی، کرونا، گرفتگی های عضلانی، دردهای مفصلی، تاول و عرق سوز شدن از جمله دلایل شایعه مراجعه زائران به موکب درمانی بود.
 
 
از همان ابتدا این تیم بیشترین خدمات را با کمترین امکانات به زائرین راهپیمایی عظیم اربعین حسینی در محل استقرار موکب حضرت فاطمه الزهرا (س) در شهر نجف ارایه می دهند.
 
 
حجت الاسلام دکتر خدیوی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز از ارایه خدمت در موکب درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به زایران اربعین بازدید کرد.
 
 
انتهای پیام/
کد خبرنگار: 7702 ی.ق
 


١٣:٢٨ - يکشنبه ٢٧ شهريور ١٤٠١    /    عدد : ١٢٠٨٥٣    /    تعداد نمایش : ٢٠٤