صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

خبر تزریق واکسن کرونا بدون محدودیت سنی در برخی مراکز تهران تکذیب شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شمیرانات در خصوص شایعاتی مبنی بر تزریق واکسن کرونا در برخی مراکز واکسیناسیون، بدون ثبت نام و محدودیت سنی که امروز در فضای مجازی منتشر شد، توضیحاتی ارایه داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر عموزاده با اشاره حضور موج گسترده ای از جمعیت در برخی مراکز واکسیناسیون تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان شمیرانات برای تزریق واکسن بدون محدودیت سنی و بدون ثبت نام، عنوان کرد: صبح امروز افرادی در بستر فضای مجازی مطالبی مبنی بر تزریق واکسن در برخی مراکز بدون رعایت شرط سنی و ضوابط قانونی تعیین شده از سوی وزارت بهداشت را منتشر کردند که به دنبال آن شاهد حجم بالای مراجعات به این مراکز بودیم.
 
 
وی ادامه داد: تمامی مراکز واکسیناسیون مورد تایید، منطبق با دستورالعمل ها و مصوبات وزارت بهداشت اقدام به ارایه خدمت می کنند و خارج از این موازین اقدامی صورت نمی گیرد.
 
 
دکتر عموزاده افزود: مردم بر اساس اطلاعیه های وزارت بهداشت و اعلام گروه های سنی و مشاغل از سوی رسانه های معتبر اقدام به ثبت نام کرده و بعد از دریافت پیامک، به مراکز تعیین شده مراجعه کنند تا تزریق واکسن با رعایت کرامت انسانی صورت گیرد.
 
 
وی در پایان تصریح کرد: به دنبال بروز یک رفتار غیرحرفه ای در فضای مجازی، تعداد زیادی از شهروندان سرگردان شده و بنده به نوبه خودم از تمامی افرادی که ناخواسته درگیر این موج ناشی از شایعه شدند، عذرخواهی می کنم.
 
 
انتهای پیام/
کد خبرنگار: 7702 ی.ق

 


١٢:٥٩ - دوشنبه ٢٢ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٨٠٢٩    /    تعداد نمایش : ١٤٠