صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ضرورت تشدید نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان‌های قرمز و نارنجی

معاون امور بهداشتی دانشگاه  بر لزوم تشدید نظارت بر اجرای پروتکل‌ها و دستورالعمل های بهداشتی در شهرستان‌های قرمز و نارنجی تاکید کرد.

 


 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نقل از معاونت امور بهداشتی، اولین نشست مدیران شبکه ها و روسای مراکز بهداشت تابعه دانشگاه در سال جدید با محوریت پایش و ارزیابی طرح شهید سلیمانی یکشنبه 15 فروردین ماه به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

دکتر بهادری معاون امور بهداشتی دانشگاه در این جلسه از زحمات همکاران حوزه بهداشتی در راستای  مدیریت و کنترل اپیدمی کووید 19 و اجرای طرح محله و خانواده محور سردار سلیمانی قدردانی کرد.

 

وی در سخنان خود تشدید نظارت بر انجام پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی مخصوصا در شهرستان‌های قرمز و نارنجی را الزامی دانست و بر  پیگیری موارد مثبت اعلام شده در اسرع وقت تاکید کرد.

 

معاون امور بهداشتی دانشگاه در ادامه به بیان توضیحاتی در خصوص  افزایش پذیرش بیماران علامت دار در مراکز منتخب کووید، همکاری بیشتر با بسیج اصناف و ... پرداخت.

 

در ادامه دکتر سربازی در خصوص توزیع بخش بعدی واکسن کرونا شامل اسپوتنیک، سینوفارم و بهارات، مطالبی را بیان کرد.

 

سپس روسای مراکز، مدیران شبکه‌های بهداشت و درمان در شهرستان‌ها در گزارشی به ارایه  چالش‌های مربوط به اجرای طرح، آمار تست های pcr، آمار pcrمثبت، تعداد Rapidو  Rapidمثبت  و تعداد رهگیری‌ها به صورت مقایسه ای در دو هفته اخیر پرداختند.

در این نشست دکتر جانبازی معاون اجرایی معاونت بهداشت، مدیران شبکه‌ها و روسای مراکز بهداشت، مدیران و سرگروه‌های ستادی تیم‌های پایش و ارزیابی شبکه‌ها و مراکز در معاونت بهداشتی حضور داشتند.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س. ع

 

 


١٣:٢٥ - سه شنبه ١٧ فروردين ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٣٣٧٥    /    تعداد نمایش : ١٨٤