صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

گرامیداشت هفته بسیج در مقبره الشهدای گمنام کوی زینبیه

 مراسم گرامیداشت هفته بسیج به همت بسیج جامعه پزشکی مرکز بهداشت شرق تهران  در مقبره الشهدای گمنام کوی زینبیه  برگزارشد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از مرکز بهداشت شرق تهران، در این مراسم که سه شنبه دوم آذرماه 1400 در مقبره الشهدای گمنام کوی زینبیه برگزارشد، دکتر فریدونفر رئیس  مرکز بهداشت شرق پس از زیارت قبور شهدا گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تکریم خانواده‌های آنها را ضروری دانست .

 

وی با تاکید بر لزوم پیروی از راه شهدا، عظمت وآرامش امروز کشور را مرهون رشادت و ایثار و خون شهیدان این مرزو بوم برشمرد و افزود: توسل به شهیدان و واسطه قراردادن ایشان راهی برای نزدیک شدن به مقام قرب الهی و دریافت حاجات دنیوی و اخروی از خداوند تعالی است .

 

وی در ادامه از زحمات همکاران مرکز بهداشت شرق تهران در پاندمی کرونا  در راستای مبارزه وکنترل بیماری کووید 19، غربالگری و اجرای طرح واکسن در مناطق تحت پوشش تقدیر کرد.

 

دکتر فریدونفر افزود: همکاران مرکز بهداشت شرق تهران بسیجی وار در راه حفظ سلامت همشهریان سلامت خود را در طبق اخلاص گذاشتند و جان بر کف از سلامتی آنان دفاع کردندکه از دفاع از کشور در برابر هجوم بیگانگان کم نداشت.

 

در خاتمه این مراسم با اهدای هدایایی به رسم یادبود از بسیجیانی که در انجام فعالیت ها و برنامه های بسیج جامعه پزشکی مرکز  نقش پررنگی داشتند تقدیر شد.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١١:٥٧ - چهارشنبه ٣ آذر ١٤٠٠    /    عدد : ١١٠٤٧٥    /    تعداد نمایش : ٩٠