صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

کارکنان اورژانس، اولین ناجیان خدمت رسان بر بالین بیماران و مصدومان هستند

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه ضمن تقدیر از تلاش همکاران اورژانس و حوزه مدیریت حوادث و بلایا گفت: همکاران اورژانس در سخت ترین لحظات زندگی افراد به عنوان اولین ناجیان کادر درمانی بر بالین بیماران و مصدومان حاضر شده و خدمت رسانی می کنند.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نقل از معاونت درمان، دکتر امیر هاشمی با اشاره به نامگذاری سومین روز  هفته سلامت با عنوان « نقش مردم، مسئولان، سمن ها در مدیریت حوادث و بلایا» از زحمات همکاران اورژانس و تمامی تلاشگران حوزه مدیریت حوادث و بلایا قدردانی کرد.

 

وی ضمن تقدیر از تلاشگران حوزه اورژانس و مدیریت حوادث و بلایا گفت: همکاران اورژانس همیشه در سخت ترین لحظات زندگی افراد به عنوان اولین ناجیان و خدمت رسانان کادر درمانی بر بالین بیماران و مصدومان حاضر می شوند و سایه امنی بر آلام آنان هستند.

 

دکتر هاشمی با اشاره به شعار هفته سلامت سال 1401 با عنوان "سلامت ما، سلامت سیاره ما"  خاطرنشان کرد: هدف سازمان بهداشت جهانی و صاحبنظران عرصه سلامت از تعیین شعار در هفته سلامت، ایجاد حساسیت بیشتر در بین مردم و مسئولان برای توجه بیش از پیش به موضوع مهم و تاثیرگذار سلامت به ویژه موضوع مدیریت حوادث و بلایا است.

 

رییس مرکز مدیریت حوادث، این مناسبت را به تمامی تلاشگران حوزه سلامت کشور به ویژه پزشکان، پرستاران و همکاران و تلاشگران حوزه خدمات اورژانس بیمارستانی و پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث و بلایا تبریک گفت.

 

وی در خاتمه اظهار امیدواری کرد دستاورد این همراهی، آگاهی تمامی اعضای جامعه نسبت به نقش تاثیرگذارشان در ارتقای سلامت، کاهش خسارات بلایا و حوادث و افزایش توجه و جلب همکاری خدمتگزاران حوزه سلامت، سمن ها و دیگر اقشار تاثیرگذار در دستیابی به این هدف مشترک باشد.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 


٠٩:١٧ - سه شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠١    /    عدد : ١١٦٣٣٨    /    تعداد نمایش : ١٠٢